Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz a kismotor vizsga?

Nehéz a kismotor vizsga?

Figyelt kérdés
mennyi idő kell ahoz, hogy megkapd?
2010. febr. 25. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem nehéz. Az anatómiaszigorlat az orvosi egyetemen, na az egy nehéz vizsga.
2010. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egyből A1 el kezdtem, de már rutinom volt előtte:) ha motoroztál már, van tapasztalat akkor nagyon könnyű!! 1-2 szlalom megfordulás fékezés és kész is!Nekem ami furcsa volt,a forgalomban való vezetés, ugyanis pályán vezettem és ott nem voltak korlátok, szabályok! ugyis belejössz egyre bátrabb leszel! remélem segítettem
2010. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vok! kb 1,5-2 hónap de vannak ahol 1 hónap alatt a kezedben a jogsi:)
2010. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ban gyakorlatom- csak az elmélet...
2010. febr. 26. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
az elmélet sem nagy kunc ha érdekel megtanulod.fogjátok ugyis eleget gyakorolni a táblákat meg forgalmi helyzeteket! meg hát kismotorra nemsokminden kell csak nagyon alap dolgok előző vtam
2010. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!