Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ideig tart egy kismotor...

Mennyi ideig tart egy kismotor vizsga?

Figyelt kérdés
(50ccm)
2010. aug. 29. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Vizsga?

A kresz max 25 perc

elsősegély 5 perc

rutin 10 perc max

forgalmi 25-30 perc :)



Mivel gondolom arra értetted ahogy mennyi idő megcsinálni az egészet akkor: 1,5-2 hónap

2010. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na de várj,ugy tudtam kb 1 hónap hogy meg kapjam a jogsit...Ez biztos?:)Nem hiszem
2010. aug. 29. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nálam így ment a dolog:

Kresz oktatás...aztán vizsga

Elsősegély oktatás....aztán ebből is vizsga

Rutin oktatás...vizsga

Forgalmi oktatás...vizsga

Ha mindez megvolt, akkor a vizsgalapomat el kellett vinni a közlekedési hatósághoz, és kérni kellett vizsgaigazolást. Ezt a kapott vizsgaigazolást kellett elvinni az okmányirodába(+4000 ft-ot is vinni kell), és igényelni kell a vezetői engedélyt. Lefényképeznek, adnak egy papírt arról hogy idényeltél jogsit, utána mondják hogy kb 1 hét mulva postán kiküldik. Ennyi

Ez az egész mulatság nekem 2 hónapba tellett

Oktatóm szerint az "1 hónap alatt már megvan minden és vezethetsz is" duma hülyeség.

2010. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.
2010. aug. 29. 13:01
 5/5 nako ***** válasza:

Meg lehet egy hónap alatt csinálni, de rajtad is múlik. Ha megbuksz, tovább tart. Én a nagyobbat csináltam meg ennyi idő alatt (mocijogsi.hu), pedig előtte nem is motoroztam. A robogósoknak meg láttam a gyakorlás alatt, a rutin meg a forg. vizsgán is kevesebb feladatuk van.

A jogsira azt mondták az okmányirodában, hogy hivatalosan egy hónap, de általában 1-2 hét alatt kiküldik. ... Egy hét volt. :D

2010. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!