Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kortól lehet Robogór...

Hány éves kortól lehet Robogóra ( 50cc alatt) letenni a jogosítványt? Illetve hogy zajlik le?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
50cc alatt nem kell jogsi.
2015. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget írtam,mert "M"-es kellhet hozzá.De miért nem kérdezed meg egy autósiskolában?Vagy egy rendőrtől?
2015. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"AM" jogsi kell 14 éves kortól (13 és fél évestől lehet elkezdeni csinálni).Én is a nyáron tervezem letenni.
2015. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy minden fent van az interneten:Google. amúgy meg néhány autó/motor iskolánál (vannak csak motorra szakosodottak is) online el tudod kezdeni tanulni az elméletit aztán elméleti vizsga,utána gyakorlatit és utána gyakorlati vizsga aztán azthiszem forgalmi vizsgára ismétlés és forgalmi vizsga.És persze ez az elsősegély tanfolyam.
2015. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és általában kb. 55 és 70 között mozog az áruk ahogy sok iskolát megnéztem.
2015. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt van egy link, a kezdőlapon van egy táblázat,ott van az "AM" kategória és a végén az ikonra menny rá és ott minden fontos tudnivaló le van írva,keresgélhetsz az oldalon is infókat.
2015. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esküszöm az utolsó kommentem.Ami benne van abban a leírásban az kb. minden autó/motor iskolára igaz.
2015. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!