Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2-es jogosítványt csinálom,...

Mentos kérdése:

A2-es jogosítványt csinálom, és motort szeretnék venni, suzuki gs e 500 illetve kawasaki er-5 ön gondolkozom, melyiket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kawasaki 37 kw- de van belőle 25 kw-os is , ha azt vennék lenne-e valami gond vizsgáztatáskor ? vagy mennyivel érné meg a suzuki mint a kawasaki fojtott ?

2015. máj. 13. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerősöm most vett egy kb 20 éves gs-t, én meg egy er6n-t (2015-ös, szalonból), + mentem er5n-el is. Én Kawára szavaznék (meglepő:D), de ha alacsonyabb vagy, esetleg nincs elég rutinod, akkor inkább gs-t ajánlom. Az valamivel kisebb méretre, könnyeben kezelhető egy picit. s mellet szólhat az is, hogy az kereken 35kw, ha esetleg nagyon kergeted a lovakat:D.
2015. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!