Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW-t és Audit jól ismerő...

BMW-t és Audit jól ismerő emberektől kérdeznék elsősorban?

Figyelt kérdés
1 millió forintom van autóvásárlásra és BMW-t v Audit szeretnék venni, viszont nem ismerem a márkát annyira h tudjam melyiket érdemes venni. Benzinesben gondolkodok, néztem 318i-t és Audik közül pedig a4-et, nem tudom melyik lenne jó választás. Annyit még hozzátennék h Németországból hozatnám be.
2015. máj. 17. 10:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%

Tipikus magyar mentalitás: Nincs pénz, de béjemvé/ódi kell hadd irigykedjenek a népek.


Ennyiből vegyél egy normális autót. Ford Focus, vagy hasonló. Ne mutasd, hogy mennyi pénzed van, aztán tankolj 5000-ért, hanem tartsd meg a pénzed rosszabb időkre.

2015. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A hivatalos BMW fórumon kell utánaolvasni:

Itt nézd meg az eladó BMW-ket:

[link]

Vannak eladó BMW-k is:

Itt nézd meg az eladó BMW-ket, ott érdemes venni tőlük:

[link] /forum/viewtopic.php?t=15

Ha ott olvasgatsz, hozzáértők vannak és nem az itteniek idegeit borzolod.

2015. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Elírtam, egy kicsit sokszor lemásoltam ugyanazt a szöveget, szóval itt kérdezz a BMW-kről, jobban jársz:

[link]

2015. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11-es

Mivel normálisabb az Opel, Ford az Audinál, BMW-nél???

2015. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam, nem normálisabb, hanem hétköznapibb. Ha nincs pénztárcája a kérdezőnek egy BMW-re, akkor ne akarjon azt.
2015. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, focus-t néztem de a régebbiek nem tetszenek. egyáltalán nem biztos a bmw csak egy lehetőségnek írtam. Mazda 6ról vkinek tapasztalat?
2015. máj. 18. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!