Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosnak tartjátok a vagyonadó...

Jogosnak tartjátok a vagyonadót (teljesítmény adót)? Van értelme?

Figyelt kérdés
Értem arra, hogy 15-20éves kocsiknak kell fizetni ha 170Le fölöttiek(pedig értékük minimális) , míg aki vesz egy új audit bmw-t akármit mondjuk 15millióért(de az 170Le alatt marad) annak meg nem kell. Vagyis az nem luxus ha 10milliós új audim van, de egy 20éves kocsi igen?
2010. febr. 24. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szánalmas az egész rendszer.

Mindig azokat húzzák le és járnak pórul akik "szegényebbek" és tisztességesen dolgoznak.


Nem azt aki 20 évesen 20 millios bmw-kbe meg Audikba ülldögél...(vajon miböl?).

Lassan megszokható lesz, szégyen ami Magyarországon folyik...nincs párja ennek sehol sem, és nem is lesz!

2010. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jogtalan a súlyadó/teljesítményadó és kapaszkodjatok meg, a biztosítás is!!! Miért nem lehet az egészet az üzemanyag árába építeni? Miért büntet engem egyből a biztosító ha városban lakom, miért feltételezi, hogy kárt okozok. Ha kárt okozok, akkor legyen egy fix díj, amivel rá kell fizetni az alap biztosításra. A teljesítményadó meg baromság. Főleg, hogy nézzétek meg a motorokat, hogy elvileg ki-mennyit használja egy évben és milyen út kopást okoz. Ugyanaz az OxxL AxxxA ha teherautó akkor más vonatkozik rá, mint ha személyautó... ugyan már... Fizess!!! Ha az udvarodban áll az autó és 0km-t használod akkor is!!!
2010. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy van. Ez egyfajta büntető adó, luxusadó néven. Ha nem veszel újat, vagy fiatalabbat mint 10 éves, akkor szívjál. Merthogy akkor nem segíted az újautó lobbit. Ugyanaz mint a regadó. Kíváncsi lennék mennyi új Suzuki meg Astra Classic lenne az utakon ha nem lenne.
2010. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindig a szegény szívja meg, erről szól ez az egész.

Utálom ezt az országot és mihelyst tudok lépek innen!


(15 vagyok)

2010. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13:55 Sajnos nem az országgal van baj. A legjobb helyen vagyunk a Kárpát medence védelmében... :)
2010. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De most ténleg Ez anyira Hülyeség.

170LE Az fölé nem mehet az autod.

De nem tudni hogy Ki mire használja.

Amugy ha 1 Milliót se ér az auto és 500 LE-ös akkor évente fizethet vagy 400.000 Forintot.

2010. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És végre eltörölték!!!!!!!
2010. jún. 15. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!