Ha autót veszel akkor fontos neked hogy klímás legyen?
Nem számít a többletfogyasztás. Az a fél-1 liter megér annyit, hogy kulturáltan utazzak melegben is.
A 16 fokra csak annyit, hogy sok birka használja ész nélkül a klímát, aztán megy a sírás, hogy nem bírom a klímát meg arcüreggyulladás nyáron - haverok között is van ilyen.
Nálam be van lőve 22-23 fokra az még kellemesen hűvös csak.. :D
Ahogy írták, nagyon nem mindegy, átizzadt ruhában érek-e be a munkahelyemre, vagy még inkább egy fontos látogatásra. Alap, hogy klíma. Nekem kb ugyanannyit eszik a kicsi nyáron klímával, mint télen. Így nagyon nem zavar a fogyasztás. Direkt így néztem kocsit, klíma alap. A következő sem lesz másként.
És igen, tudni kellene használni... De ugye ezt sem tanítják meg az oktatáson
Nekem alap, bár igaz, hogy én olyan autókat veszek, amiben sokkal több extra is van a klimán kivül (most Audi A6 pl).
Ja és mese, hogy 1 literrel többet eszik klimával, max 3 decivel eszik többet, akármilyen autó legyen.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!