Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50cm3-es motrot érdemes...

Milyen 50cm3-es motrot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 50cm3-es motrot szeretnék venni, de nem vagyok otthon a témában. Nem tudom milyen fajta van,mire jó,merre,hányat stb. :D 100e Ft körül lenne a maximum ár. Érdekelne minden amit tudni kell\érdemes róluk! Köszönöm!

2015. máj. 9. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem baj hogy váltós akkor simson ha jól meg van csinálva gondozva van akkor nagyo jól megy és tanulómotornak tökéletes
2015. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szerencses85 ***** válasza:
Mivel úgy látom, hogy kezdő motoros vagy, ezért Simsont, vagy robogót ajánlanék, csak azt kell eldöntened, hogy melyiket szeretnéd. SM, vagy enduro váltósokból nem lehet normálisat kapni 100 ezerért, ezért nem is ajánlom, hogy olyat vegyél. Simsonból 100 ezerért már jót lehet venni, ami nincs széthajtva, lelakva. Ha vidéken laksz (nem városban szeretnél vele járni), néha esetleg egy kis könnyű terepre is szeretnél menni, illetve szeretnéd a váltás "élményét", akkor mindenképpen a Simsont ajánlom. Ha városban szeretnél menni, suliba járkálni, meg hasonlók, akkor valami robogót, ezekből már ki tudsz fogni viszonylag jót 100 ezerért. Sok szerencsét!
2015. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Terepre nem igazán használnám, suliba,boltba,ide-oda járásra lenne :)
2015. máj. 9. 22:47
 4/4 szerencses85 ***** válasza:
Szerintem akkor mindenképpen robogót vegyél, ha írsz privátban, akkor segítek abban is, hogy milyet/melyiket.
2015. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!