Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gépet ajánlanátok erre...

Milyen gépet ajánlanátok erre a célra?

Figyelt kérdés

Nagy vágyam, hogy 18. szülinapomra kapjak egy olyan járgányt, (személygépkocsit) amivel néha néha elmehetnék a falu széli földesekre.

A jogosítványt hamarosan leteszem, viszont addig is szeretnék egy viszonylag kisebb méretű autót ami még nem esik egészen széjjel és működik is valamelyest, amivel olykor mehetnénk egy két kört a földes utakon.

Nem ralizni szeretnék, mindig is nagyon szerettem autózni és kb. 15 éves koromban az apám megengedte hogy vezessem a trabantunkat földesen, majd a golf 1-esünket az utcában és azóta is nagyon áhítozom utána.

Egy olyan autót szeretnék ami még működő képes, szeretnék némi szerelési alapokat megtanulni rajta, nem kell, hogy száguldjon, de azért egy leheletnyi erő legyen benne.

Szoktátok kérdezni, hogy mennyi a keret. Kérlek szépen titeket, mikor ajánlotok egy gépet, ti írjátok oda az árát, ha tudjátok. 100 ezer ft alatt érdekelnének.

Köszönöm szépen!



2015. máj. 5. 18:12
 1/10 Beviz Elek ***** válasza:

Ne kapni akarj, hanem megdolgozni érte.


Amúgy a pusztán gyakorolni szerintem teljesen mindegy hogy milyen autót nézel. Gondolom beiratni, műszakiztatni, biztosìtást kötni nem fogsz rá, ìgy az állapot annyiban lényeges hogy menjen.

Erre tudnék ajánlani Zsigulit, régi 120-as Skodát, Polskit, Golf 1-est, Polot, Fiat Pandat és van kismillió lelakott bontószökevény ami fillérekért meg lehet venni.

2015. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De akkor minek a jogsi? Ha úgyis olyan kocsit vezetsz amin nincs semmi, úgyis megbüntetnek, az, hogy jogsid sincs, már meg se fognak lepődni, meg 1 birsággal több vagy kevesebb már semmi, nemigaz?


100 ezerért csak valami romhalmazt kapsz, Ladát pl., erre a célra mondjuk jó, de ennyire tervezel, hogy oda elmenj vele és ennyi?


Na meg ott nincs rendőr, aki esetleg megállíthat?


Miféle hely ez? Nem jobb oda egy bicikli, pláne most a jó időben?

2015. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg kedves válaszoló jogosítványt nem emiatt szeretnék szerezni. Még a jogosítvány szerzése előtti időszakra szeretnék egy ilyen járművet, nincs rendőr, és igen, csak oda.
2015. máj. 5. 19:12
 4/10 Beviz Elek ***** válasza:
89%

Én megértem a kérdezőt, így nőttem fel én is. Se rendör, se ember, se senki. Mindig volt valami alkalmi munka, kaptam egy kis aprót, töltöttem 2 lityót a kispolákba, majd rajt. Persze messze nem mentünk mert ha kifogyott a benga, akkor tolhattuk a kocsit hazáig. Valami baja is volt, nem töltötte az akksit, pedig cserélgettem az alkatrészeket, úgyhogy a garázsban feltöltöttem az akksit és tolásra indítottuk hogy minél kevesebb áramot vegyen fel.


15 voltam, de nagyon nagy buli volt...

2015. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Jah értem. Én sajnos nem így nőttem fel, hanem szar panelba, pesten....


Ha nincs rendőr, se ember úgy már más, akkor végy egy kereklámpás Ladát. Az legalább normál autó méret, azzal élvezet lesz az biztos. Csak sokat fogyaszt, de néha mész csak vele, az sem gond, csak jó állapotú legyen. Bár 100-ért már nagy valószínűleg jó lesz.


Csak vigyázz, hogy tényleg soha ne legyen rendőr, mert eltiltástól kezdve pénzbüntetésig mindent kapsz akkor!

2015. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem 100 ezred van az egészre, mindenre papiroztatni is. 100 ezer csak Ladára teljesen jó.
2015. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak azt hittem legalább átírni akarod, ami jó sokba kerül.
2015. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szántóvető ***** válasza:

jobbnál jobb autók vannak ennyiért,talán még javítani való is akad rajtuk,linkelek párat:

[link]

[link]


[link]

[link]

2015. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szántóvető ***** válasza:
itt a te autód,egy kis szervíz és tolhatod neki: [link]
2015. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2015. máj. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!