Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 1.4 tényleg ennyire rossz?

Golf 1.4 tényleg ennyire rossz?

Figyelt kérdés
mindenki azt irja ezen az oldalon hogy kevés szar stb még is rengeteg van belölle
2015. máj. 5. 17:05
 1/6 szántóvető ***** válasza:
nem rossz csak nem pályára való,taposni kell hogy gyorsuljon.de normál országúti 90-es közlekedéshez teljesen megfelel.
2015. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Nyílván egy Rolls vagy egy Bentley jobb. De ha karba van tartva és foglalkozva van vele,akkor egy Trabi601 is lehet jó autó.

Főleg ha bicajra se nagyon futja! ;)

2015. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom nekünk is 4es golfunk van 1.4 benzin jo nme egy erö müvész de én átlag 12-30al szoktam közlekedni persze pályán semmi bajom sincs vele
2015. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
120 akart lenni:D
2015. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg kevés. Egy 1.3 Swift vagy 1.4 Polo (ha már VW) jobban megy.
2015. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki normálisan közlekedik annak bőven elég, az egy dolog ha a frissjogsis boyracereknek kevés mert padlózva nincs egy pillanat alatt százon, de kényelmes közlekedéshez tökéletesen elegendő.
2015. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!