Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 honapja vettem egy golf 4et...

2 honapja vettem egy golf 4et mennyire lett szerintetek rossz vétel?

Figyelt kérdés
600 ért 1.4 3ajtos 2001 végi 210 ezer km -el vettem most kiderült hogy vannak vele problémák fék hidrotöke meg ugye amugy is kikellene cserélni olaj vezérlés stb mindennel együtt a szerelő durván 150et kért el munka díj nélkül mert ismerős de így már semmi a gond a kocsival
2015. ápr. 19. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

14 évesen senki nem úgy adja el a kocsit, hogy patika és költségmentes állapotban van. Na jó talán 100-ból 5.

Ha rendbe rakatod elgurul ez még jó pár évig alattad, mert egyébként faék egyszerű az egész autó.

2015. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vizéli László ***** válasza:
Tehát végeredménybe 750-ért lett egy autód amire jobb esetben egy jó darabig olajcserén kívül másra nem kell költened. Ha nem jön közbe vele nagyobb váratlan kiadás, akkor ennyit így megért.
2015. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát kb igen 750 be van de igy max már csak pár ezret kell költenem a beltérre
2015. ápr. 19. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Eladáskor valahogy minden autó év végi lesz... Egyébként meg nem rossz vétel ez még attól hogy vár rád egy csomó dolog megoldása. Aki el akarja adni az autót az már nem fog a szervizre költeni, illetve aki nem költött eddig se az inkább eladja minthogy megcsináltassa (Csak azt nem tudom hogy milyet akar majd venni utána... Talán valami "jó vételre" játszik?..) Na, száz szónak is egy a vége, költsd rá amit kér ha hosszú távra tervezel és ne azon töprengj hogy vajon jó vétel volt-e vagy sem.
2015. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az utolsóval nem értek egyet:


"Aki el akarja adni az autót az már nem fog a szervizre költeni"


Én nem rég adtam el az Audi A3-asomat és pont, hogy eladás előtt minden hibát megcsináltattam rajta. kb 200 ezer forint értékben.

2015. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha tudsz róla, hogy ezzel nem tartozol a többséghez.
2015. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!