Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobban megy a golf 2 mint az...

Jobban megy a golf 2 mint az audi A6om?

Figyelt kérdés
Egy Audi A6om van,1.9 diesel, fölhuzva 200pacira. Nagyon jol megy, de multkor 150nel mentem az és előttemvolt egy golf2 . rávilloztam és ugy padlot nyomott és nemértem utol. Elég gáz, pedig az audim is 1.9 és 200 lo . Azok mijen motorral vannak? Passat?
2010. febr. 22. 20:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jah és lehet hogy neki a két kezi munkája van benne neked a tiedbe meg csak a pénzed... Mindig is többre értékeltem az ilyen embereket :D
2010. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
honnan tudod milyen motort raktak a golfba. itt is ez a menő hogy a kávédaráló opel corsákba bebasznak egy 2.0 ás motort és akkor meg is van az orgazmus. nem tudom miért nagy szám ez. az audidban nagyobb sokkal nagyobb eséllyel éled túl ha baj van, sokkal nagyobb presztizs az autód, és sokkal jobban viselkedik kanyarban nagy tempónál stb soroljam még? ezt nézd ember és ne a gyorsulást. az csak súly/le elosztás.
2010. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Vagy jól átvertek és picit sincs meg a 200Le neked. Méresd fékpadon, kiderül pikk pakk
2010. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a Golf II 1.6-os TDI-je 140 lóerős? Tudtommal a 140 lóerőt (sőt, néha még többet is) a jóval újabb, kétezres PD és CR TDI-kből hozta ki a VW konszern, a régi, mechanikus adagolós 1.6-os biztosan nem tud ennyit.
2010. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az 1.9/2.0-s dízeleket szokták húzogatni, akár 200le felé is, a gyári 1.6tdi 81LE. És ha a féket hozzáigazítják a motor teljesítményéhez, és beleraknak egy jó gewindét, akkor már az utat is jól fekszi, és elég szépen aláz:P
2010. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15:32 már csak túlélni kellene benne
2010. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A raj mercisnek(mert a kérdéshez semmi köze) Chevi ZR1??

Hol laksz?? AutÓ lehet tét:))

2010. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyben biztos vagyok.Ha chip tuning,az tuti nincs 200Le...

Lehet inkább jó estben 150.Engem is szopatott már meg Golf.180KM/H,aztán gondoltam megelőzöm...Gondoltam,mert nem tudtam és végre is többet tudot mint az 520d a chippel.Igaz brutálisan füstölte a feketét,de ő volt a gyorsabb:((

A másik meg régebben egy iker turbós VR-6 hármas Golf.Az jött mögöttem és mikor elkezdtem nyomni a régebbi 520i-nek,lelassított és nyomott egy kövéret és ott volt egy szempillantás alatt,aztán még egyszer,gondolom azért hogy ne felejtsem el!!!De becsülöm a mai napig.

2010. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem 1.6D golfom van.A multkor éppen a mekiböl hajtok ki, mögöttem meg Sebastian vettel jön egy daewoo kalossa azt hiszem 0.8automata lehetett mert nem rángatott váltásnál.

Ujra hátra nézek, és eltünt a tükörböl, ugyanis már rég megelőzött.Úgy 60m re elöttem járt mire megettem az utólsó sajtburgert. Ekkor ráléptem a gázra. és nagyon meggyaláztam. Úgy elmentem mellette, már azt hittem áll vagy lerobbant.

2011. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát az 1Z AHU stb. motorkódos Tdi-ket lehet nagyon kigyúrni pl.: PD dugók változós geo-s turbo mókolt sdi veztengely nagy kúler gázolaj visszhűtés chip és hajnalig sorolhatnám
2011. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!