Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada samara gyújtásbeállítás?

Wartew kérdése:

Lada samara gyújtásbeállítás?

Figyelt kérdés
hello szeretném megtudni hogy kb mennyibe kerülhet mostanság egy gyújtásbeállítás és egy karburátor beállítás? tudom hogy szerelőnként változik meg hasonló dolgok, de ha valaki tud egy árat mondani már az is tájékoztat engem hogy mégis nagyságrendileg mire készüljek. miskolci vagyok de más országrészről is szívesen fogadok válaszokat. köszi

2015. máj. 2. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A kettőt együtt nagyon lazán számolva is letudhatod 5000-ből, ha nem akarsz jogkövető lenni akkor pláne. Érted mire gondolok?!
2015. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a választ
2015. máj. 2. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
csak az a baj,hogy már nehéz lesz valóban hozzá értő embert találnod ehhez,mert sajnos az autószerelés ma már kimerül annyiba,hogy rádugjuk a kocsit a gépre,ütünk 2 entert "oszt jó van a'!! "
2015. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!