Merre01 kérdése:
Mi lehet a baj? Opel Vectra A 1991-es évjáratú 1.6 benzines automon menet közben kigyullad a sárga figyelmeztető lámpa. Mi lehet a baj?
Figyelt kérdés
Www.Kep. Psharing.com/834992. jpg2015. ápr. 28. 20:04
1/2 anonim válasza:
Ennek millió oka lehet, nekem még a 2008-ason is kigyullad és hülyeségek jönnek ki hibakódba. Sajnos ez általában nem úgy van hogy kiírja konkrétan a szerelőnek hogy mit kell megjavítani, hanem következtetések sorozata. De hibakód olvasás nélkül végképp lehetetlen jósolni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!