Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane 2004, nem megy...

Renault Megane 2004, nem megy be az ötös sebesség, nagy baja lehet? Már mint sok pénzben lenne?

Figyelt kérdés

[link]

5.-dik sebességet nem veszi be, 180 000Ft az ára.

Megéri megvenni vagy nagy baja van?


2015. ápr. 25. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy széthajtott szar,a gatyád is ráfog menni ha megveszed.
2015. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem 2004-es, hiszen 2003-ig gyártották a phase II-t!

40000 Ft egy bontott váltó, de mire az az autó használható lesz így látatlanba le merem fogadni, hogy 400-nál fog megállni!


Én 350-ért vettem az enyémet két éve. A piacról alig tudtam hazamenni vele, de a kötelezők után (olaj, vezérlés, szűrők, gyertyák), és néhány napi gondoskodás után már jól viselkedett, és azóta már 120 ezret mentem vele. A motorja még bontatlan, pedig 300 ezer felett van benne.


Persze nem mind ilyen, nekem szerencsém volt vele.

2015. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2 Renault is van a családban, apámnak és a testvéremnek aki cégtől vette, most kb 800 000km van rajta és mindig húzz.. Renault motorok tartósak, de nincs semmi teljesítmény..

A sebességváltókkal pedig mindig csak a baj velük, új korától csepegnek, nehezen veszik a sebességet..

2015. ápr. 26. 08:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egész autó nem ér 40 ezret.
2015. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!