Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonba 4 sebesség?

Simsonba 4 sebesség?

Figyelt kérdés
Van egy simsonom,3 sebességes S51B hogy tudnám belerakni a 4.diket?Mivel azon gondolkoztam,mennyi pénzből lehetne kihozni ?? 50 es henger van rajta,nem furt semmi,nem nyultam hozzá.Mennyi lenne?És birná is? Nem kellene köszörülni?Tudtommal az 5 sebességnél kell már.

2015. ápr. 25. 08:24
 1/3 Waptolvaj válasza:

[link]


Először olvass utána, azt mikor képben vagy azzal mit akarsz csinálni,utána állj neki, nekem ez a véleményem.

2015. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld. Ha nincs baj a váltóval rendesen működik akkor hagyd úgy. Ma már csak vacak utángyártott váltókat kapsz azokkal csak a baj van és elég drágák is. Esetleg ha tudsz valahonnan bontott 4-es váltót azt be lehet építeni, azt bírni fogja a motor is, tekintve hogy a 3 sebességes 3-adikja és a 4 sebességes 4-edikje egyforma áttételű.
2015. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most a motor nem jó csak azért kérdem!Mivel 2x rárugtam és most széttkell szedni a blokkot mivel 3 rugásra kattant valami nem a racsnis tengelyen tört el a rugo a blokkot szétt kell szedni...
2015. ápr. 25. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!