Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e90-be miért nincs pohárta...

BMW e90-be miért nincs pohártartó? Ez is extrafelszereltség?

Figyelt kérdés
teszem azt valaki elmegy a mekibe vesz egy közepes kólát, vagy 0,5-ös üdítőt és nem eleht hova tenni, egyszerűen nincs kialakítva pohártartó. Ez hogyan lehetséges?

2015. ápr. 24. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
extrakent lehetett rendelni ha jol remlik.
2015. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Bizony, ez számomra is nagy arconcsapás volt, hogy egy újonnan több mint 10 milliós autóban a pohártartó az úri muri.


Üdvözlettel:

Egy E90 tulajdonos.


Ui: Azóta rászoktam a flakonos üdítőkre :\

2015. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Jah amúgy a könyöklőben van egy "pohártartó" de baromi életszerű, hogy azt felnyitva közlekedsz...


Remélem érezted az iróniát!


Amúgy ez nekem is baromi fájó pont, mert amúgy ezt meg a xar hifit leszámítva imádom a kocsim.


Az utóbbit már orvosoltam egy normális hangrendszerrel.

2015. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát izé... Nekem életemben talán egyszer fordult elő, hogy szükségem volt pohártartóra az autóban (gyógyszert kellett bevennem és fel kellett oldani vízben, egyébként az autómba ételt, poharat, parázsló cigit behozni tilos), ezért igazat adok az E90 beltér tervezőinek. A könyöklő előtti rekeszbe illeszthetőt lehet kapni, vagy keverem más autótipussal?
2015. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
BMW be nincs pohártartó!:) lehet rendelni esetleg utángyártottat bele ebay stb. találtak ki erre alternatívákat:) de ez ilyen bajor elfogultság....BMW be nem iszunk pohárból!:)
2015. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sok modellben van.
2015. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!