Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A pohártartó miért fontos a...

A pohártartó miért fontos a kocsiba?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallom amikor autókról beszélnek -akár újakról is- hogy ...jó,jó de nincs benne pohártartó.

Én sokat autózok és kb benne lakom a kocsiban és eszem és iszom menet közben de nekem még eszembe sem jutott a pohártartóból ügyet csinálni,te hogy vagytok vele?

Én ha csavaros üvegből iszom,akkor rácsavarom utána a kupakot és el van intézva,ha meg dobozosból,akkor meg addig az 1 percig amíg iszom fogom a kezemben.Mert 3 deci sörö.. akarom mondani üditőn most mit kortyolgassak,ha hagyom még meg is melegszik :)


2011. júl. 26. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Az csak szarrágás, hogy valaki ezzel foglalkozik:D
2011. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én még ilyet nem hallottam... :D Miénkbe sincs, bár még nem néztem, lehet, h van, de mi sose használjuk... Nem igazán szoktunk a kocsiban enni-inni.
2011. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is a mániám a pohártartó:-D nem ez alapján vennék azért autót, de úgy meg tudok örülni egy pohártartónak:-)
2011. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Például én nem tudnék megvenni egy több milliós autót és viccből azt mondom, hogy csak azért nem veszek, mert nincs benne pohártartó. :-)
2011. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szarrágás! Én a McDonald's-os poharamat mindig oda teszem, és el se tudom képzelni a mindennapjaimat pohártartó nélkül. Mondjuk a kesztyűtartóba szerintem is hülyeség, nekem a Ford Focusban a két első ülés közötti panelen van és nagyon praktikus.
2011. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amerikában van kibontakozóban nagy pohártartó-fétis, az elmúlt években minden autóba jutott legalább ülésenként egy. Ott azért népszerű mert mindenki a gyorséttermekbe meg drive-thru-kba jár kajálni, az is akinek Ferrarija van és az is akinek harmincéves Fordja, tehát mind a gyári mind az utángyártott pohártartó nagy biznisz, Európába és a többi földrészre pedig szintén átterjedt ez a "kór".

Annyi irónia van egyébkétn ebben a dologban hogy ma már szinte mindegyik autó egy kaptafára készül (pl. nézz rá egy VW Passatra, egy Ford Mondeora és egy Saab 9-5-re, ugyanaz az alap forma és gyakran a felszereltség sem tér el sokban) így hát a pohártartók számán kívűl elég nehéz megkülönböztetni azt hogy melyik modell a jobb vétel.

2011. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felfogás kérdése. Nekem nem volt sose szempont az ilyesmi.
2011. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az egy dolog, hogy amég megiszod, addig a kezedben tartod, de mi van előtte meg utána? Akkor is le kell tenni valahova. Kivéve, ha paraszt módra ki nem b@szod az ablakon...
2011. júl. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan így akarják bizonygatni, hogy mennyire értenek az autókhoz, hogy megmondják van-e benne pohártartó, ha igen hány? Mert csak ennyit látnak a totálcarból meg az autómániából...
2011. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!