Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinkúton a nagy BMW-k,...

Benzinkúton a nagy BMW-k, Audik miért ilyen 2-3000-ért tankolnak? :D

Figyelt kérdés
Csomószor fizetnek előttem ilyenek, és mindig bekészítik előre a pénzt "5-ös lesz", és elrohannak. :D Ez gondolom égő nekik? 15 éves vagy idősebb kocsik.
2015. ápr. 23. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem tök mindegy, hogy ki mennyiért és MIÉRT tankol?

Van hogy azért tankolok "csak" 2000-et, mert ennyi fér bele, van hogy másnak viszem kannába, és akkor az adott, van, hogy másnap kapok fizut, de még el kell jutnom X-ből Y-ba, meg még sokáig sorolhatnám.


Ha egy boltba bemész akkor ott sem problémázol, hogy X csak egy túros táskát vett 150 Ft-ért, míg a másik 30.000 Ft-ot hagyott ott.


Nekem nem Audim meg BMW-m van, de ezeknél jóval többet érő és ritkább, és nem kicsit fogyaszt. Viszont régi, így sokan lefikázzák.


Volt, hogy tényleg anyagiak miatt nem tudtam fullra tankolni.


És????????????????


Akinek 4 kölke van, az ha nem vesz meg nekik mindent a legdrágábban, akkor már nem szülő?


Egyébként én inkább tankolnék egy fenti kocsiba 2000 Ft-ot (már ha csak annyim lenne), mint egy Suzukit maxra.

2015. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ja értelek csak 3 autómárka van,Audi,BMW és suzuki...
2015. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#10: Csak az árakról volt szó, és ott vannak a válaszomban feketén fehéren az elérhető modellek valódi árai. Nem írtam egy szót se a motorokról, ne keressünk további vitaforrásokat.

Amit viszont el kell ismernem, hogy van már új Mazda 6 5.589.900 Ft-tól és új Mondeo 5.999.000 Ft-tól (a legjobb vételnek a Mazda 6-ot tartom).

2015. ápr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ja hát valóban,a motor és a felszereltség lényegtelen dolog.Te azt állítottad,hogy olcsóbb az Audi,BMW mint egy Passat,javítalak....van olyan felszereltségű és motorú Audi,BMW ami olcsóbb mint a jól felszerelt és jó motorral ellátott Passat.
2015. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, de nem nem szorul javításra az írásom. Ami árat írtam, az az akciós Passat ár volt, az Audi és a BMW ár meg nem. Az világos, hogy logikusabb lenne, ha a VW az Audinál olcsóbb márka lenne, de valahogy nem egészen így van. Ez van, a számok ott vannak. Láttam olyan BMW akciót nem régen (már vége, de lesz még), hogy új 316i-t és 318d-t lehetett 7 millióért venni, amik ma már nem rossz alapmotorok.

Azt is vegyük figyelembe, hogy a BMW-ket és Audikat zömében a legkisebb benzines motorral veszegetik Magyarországon, amíg a Passatokat meg szinte csak Dízel motorral.

De hogy véget vessek ennek, segítek levonni azt a tanulságot, amit meg akartam mutatni.

Senkinek semmi oka nincs rosszmájú beszólásokkal illetni ezeket az autókat használókat. Még használtan is (most már használt árakról beszélünk) összemérhető egy Passat ára egy A3-A6 Audiéval, vagy egy 3-as BMW-vel, mégsem látom sehol hogy a Passatosokat szekálnák. A használt Toyota Avensisek árai is hasonlóak, ezeket se veszi észre senki. Pedig ezeket az autókat használók esetében sem hallom, hogy nagyon kattogna teletanknál a töltőpisztoly.

2015. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Aki öreg autóval jön annál előfordul hogy 2-3 ezerért tankol. Nyilván azért vett 15-20 éves BMW-t mert nem tellett neki újra.

Aki viszont pár éves BMW-vel, Audi-val jön vagy hasonló prémium kategóriás kocsival azok nagy része tele kéri. 25-30 ezerért simán belemegy ha nem csak 100-200km-t ment az utolsó tankolás óta.

2015. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mindig tele tankolok, nem tokmindegy mikor veszem meg?


Akinek nem futja benzinre az ne tartson autot.

2015. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!