Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinkúton a nagy BMW-k,...

Benzinkúton a nagy BMW-k, Audik miért ilyen 2-3000-ért tankolnak? :D

Figyelt kérdés
Csomószor fizetnek előttem ilyenek, és mindig bekészítik előre a pénzt "5-ös lesz", és elrohannak. :D Ez gondolom égő nekik? 15 éves vagy idősebb kocsik.
2015. ápr. 23. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván azért vettek régi BMW-t mert az újabbat nem tudják fenntartani. Az meg jobb eset ha 5-ért tankolnak.

Sosem felejtem el: Fekete e46 318i, nagyzene, csávó lóg kint az ablakon, beáll kúthoz aztán amikor a G Astránál kattant a pisztoly annyit hallok hogy kettőér' légyszi.

Örök emlék marad :D

2015. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

jó kis kérdés, de nem nagyon harapnak rá egyik oldalról sem.

amúgy én is láttam sokszor ilyet, régi s merci 3000ccm benzin, és 1500-2000 ft -ért tankolt állandóan.

kisváros, mindenki ismerte a fószert, azóta nyaralni van úgy 20 évig lesz távol.

2015. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Ja régen az egyik szomszédom is mindig Amerikában nyaralt, már ha a Gyorskocsi utca Amerikában van...

:D


Én láttam már aránylag új autóval fiatal srácot 3000-ért tankolni. Gondolom apuka autója volt, és csak annyi benya kellett, hogy elég legyen a dizsiig, csak arra kell vigyázni, hogy két gázfröccsnél többet ne nyomjon neki...


No persze sráckoromban én is két litereket tankoltam a Simsonba szombat este, az anyámtól kapott százasból, aztán egy huszas elment belépőre, és a maradékból meg kijött 6 VBK. Az volt ám az élet!

:D

2015. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

OFF TOPIC


Első válaszoló:


"Nyilván azért vettek régi BMW-t mert az újabbat nem tudják fenntartani. Az meg jobb eset ha 5-ért tankolnak.

Sosem felejtem el: Fekete e46 318i, nagyzene, csávó lóg kint az ablakon, beáll kúthoz aztán amikor a G Astránál kattant a pisztoly annyit hallok hogy kettőér' légyszi.

Örök emlék marad :D

"


A múltkor még "500'ér légyszi volt" ugyanebben a történetedben. Ha már kitalálsz egy történetet, akkor legyél annyira következetes, hogy ugyanazt mondod, írod mindig. Nem mintha nem leszárnám az Audit, BMW-t, az Astra G-t és amid van. Csak ha már kitalálsz valamit... Nagyfaternak volt egy rakat ilyen kamutörténete, ő is mindig máshogy adta elő. Egyszer azt mesélte, hogy valami báróval volt vadászni Afrikában és rájuk rontott egy oroszlán, és mondta is, hogy "beszártam". Mi mondtuk neki, hogy mi is beszártunk volna. Ő azt mondta, hogy "nem akkor, hanem most szártam be". Öreg volt már.


ON TOPIC


Nem csak ők tankolnak ennyiért, hanem a fél ország. Ezen nincs mit szépíteni, ez a szitu Magyarisztánban. A "jobban élünk, mint 4 éve" csak a politikusokra és a haverságra, rokonságra vonatkozott mindig is. A többi ember egyre kifosztottabb lesz. Mert hagyják magukat, és inkább egymást szekálják, na ez az égő.

Elkalandoztam, naszóval sokan tankolnak apránként (tudom, te mindig teli tankolsz és dobsz egy ezres jattot a kutasnak is), csak te kizárólag ezeket az autósokat veszed észre, nem tudom miért. Talán mert az Audi, vagy a BMW a gazdagság szinonímái a számodra? Egy új alap 3'er BMW, vagy egy új Audi A4 olcsóbb, mint egy új alap Passat, Mondeo, vagy 6-os Mazda. Most néztem meg az árlistákat.

2015. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

azért tankolnak 2000 ért mert csórók és szeretnének többnek mutatni,viszonylag olcsón meg lehet venni a 10+ éves német kocsit csak ugye a fenntartással már nem számolnak (félreértés ne essék semmi bajom a márkával,nekem is Audim van de nem 2000 ért tankolok..)

Ők akkor is belevágnak a minimálbérből,tudják mondani,hogy BMW-m van,de használni meg csak ritkán vagy az egész fizetésük a kocsira megy.

Utolsó: kérlek még mesélj tovább....

A4: [link]


Passat: [link]

2015. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Én egyszer egy C típusú honfitársamat hallottam hogy "öccázé lesz". Valami agyontuningolt 25 éves bmwt vezetett.
2015. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 petizacc ***** válasza:
89%

Komolyan létezik olyan ember, akiknek az se mindegy, hogy ki mennyit, mennyiért tankol?! :D

Hol nem szarom én le a kúton, hogy ki mennyiért tankol amíg nem az én pénzemből teszi? :D

2015. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
de gondolj már bele,szerencsétlen az 520i-be sőt tudok olyanról aki a régi 730i be szokott 2000 ért tankolni.meddig elég ezeknek a motoroknak alig 50km.730 nak csak akkor elég 50km-re ha tolja.
2015. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#7: Ismered a mondást, akinek üres, semmilyen mulla az élete, az a másikkal foglalkozik és rajta szórakázik, vagy köszörüli a nyelvét.


#5: Alap változatokról volt szó (de az alapárba belealkudhatók bizonyos extrák).


A4: 8.308.720 Ft [link]


BMW3: 8.049.000 HUF [link]


Passathoz csak ezt találtam, azonnal elvihető akciós (!!!) új autók: 8 890 000 Ft [link]


Szívesen!

2015. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
utolsó,te aztán nem vagy semmi,kis motorú benzines autó árát hasonlítgatod a fejlett erős TDI hez? most hogy hasonlíthatod össze a BMW 316i-t a passat 2TDI hez? tudtommal a dízel mindehol jóval drágább.amit én linkeltem,mérvadóbb.Amúgyis hogy gondolod azt hogy a volkswagen prémium márkája,azaz az Audi olcsóbb mint a VW? logikátlan.
2015. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!