Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csigavér autósisola egy kis infó?

Djvargesz kérdése:

Csigavér autósisola egy kis infó?

Figyelt kérdés
Most kezdem a kreszt a csigavérnél. Mindennel hamar túl akarok esni! Igazábol április közepe-vége van, mindenképp szerettem volna nyár előtt letenni a jogsit, hogy ne kelljen várni az autóra! Így is várni kell kocsira vagy az inkább nyáron jellemző?

2015. ápr. 22. 15:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Hacsak nem gyakorolod már egy ideje a vezetést pl családi autón, akkor nem valószínű, hogy 1 hónap alatt leteszed a jogsit, de szerintem most több szabad időpont van, mert sokan csak nyáron kezdenek el vezetni
2015. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vezetni már tudok, faluban nőttem fel, ott gyakoroltam. Városban sokkal nehezebb és tudom jól hogy nem elég semmire az hogyha csak érzem az autót! Váltás, elindulás, kanyarodás, tolaát stb. ezek mennek de persze van akinek még ez sem, azoknak gondolom több idő lesz!
2015. ápr. 23. 15:12
 3/5 anonim válasza:
Akkor jó, fontos, hogy jól menjen a parkolás is 2 autó között párhuzamosan és 90 fokban is. Egyébként sok sikert! :)
2015. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

2 hete kezdtem el vezetni és én bő 1 hónapot vártam autóra.

Igaz én 1 konkrét oktatóhoz akartam kerülni.

2015. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Azt javaslom, hogy te is csak akkor kezdd el a vezetést a csigánál, ha van olyan oktató, akit ajánlottak! Én pont kifogtam egy csalót, úgyhogy sulit váltottam....

Pár tipp:

-előre ne fizesd ki a 10 órát!! mert ha r0h@dék az oktató, akkor nem fog megdolgozni a pénzéért...


-Néhányszor teszteld majd le, hogy valóban te kezeled-e a pedálokat! nekem volt olyan, hogy !3-4 percig! nem csináltam semmit, közben az oktatóm meg mondta, hogy nagyon jól megy a váltás, stb... mert ő kezelte a pedálokat és nem hagyott vezetni...


-ha az oktatód kávészünetet tart, postára megy, beugrik egy haverjához, azonnal válts, mert ez a te idődből megy és így a semmiért fizetsz! (én így jártam...) ráadásul az órák csak 45 percesek, amiből 15 perc elmélet!!!

Talán ha nem előre fizetsz, akkor nem fogja megcsinálni... Találj ki valamit, pl. hogy a szüleid fizetik és mindig csak egy 1-2 vezetésórára adják oda a pénzt...


-olvass utána más csigás véleményeknek is itt az oldalon...


-ha jó oktatót szeretnél (nem csigás), akinél elsőre átmész a vizsgán és ehhez nem kell lefizetni senkit, akkor írj privit, megadom a számát!

2015. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!