Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha holnap gyártják le a...

Ha holnap gyártják le a kocsit, várhatóan mikor fogjuk kézhez kapni?

Figyelt kérdés
Vett a család egy új autót, pontosabban egy új Vitarát, azt mondták holnap gyártják le meg régebben azt mondták hogy 22-én legyártják, 23-án meg szállítják, de ez nekem nem túl hihető. Szerintetek kb. mikorra várható, hogy megkapjuk?
2015. ápr. 21. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jól ég a szivar...:D

Szerintem hónapokat is várhattok.

2015. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hol gyártják. Gyártás után alapból van még műszaki átvétel, és a legnagyobb idő, a szállítás.

Ha Japánból jön és jövő héten fel kerül a kompra, akkor ha szerencsések vagytok június közepére megérkezik.


Ha valahol Európában készül, akkor egy-két héten belül megkapjátok szerintem.

2015. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Suzuki, ezért Esztergomban gyártják:)
2015. ápr. 22. 06:24
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet elviszik előtte japánba Esztergomból,hogy pár rizsszemű belefingjon az új kocsiba.ezért lehet hogy csak nagyon későn kapjátok kézhez...
2015. ápr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehéz lett volna megkérdezni, amikor bemondták a gyártási napot?
2015. ápr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 2


Szuzukit japánba? :)


Kérdező:

A kereskedőnek a leghalványabb fingja sincs, hogy mikor kezdik el gyártani a te autódat. Ezt nyugodtan hidd el. Lehet pár héten belül megkapod, de lehet több hónap attól függően milyen felszereltséggel kérted és "hányadik vagy a sorba".

2015. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Szuzukit japánba? :) "


Ahham. Szerinted minden Suzuki Esztergomban készül? Vagy épp minden Audi Győrben? :D

Ajánlom figyelmetekbe a gyártó oldalát! Mutassátok már meg nekem légyszi hány darab Vitara,Grand Vitara és Kizashi készült Esztergomban:


[link]


Jaa, hogy egy sem...

2015. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7: www.ma.hu/autohirek.hu/242724/Megkezdodott_a_Suzuki_Vitara_sorozatgyartasa_Esztergomban


"A modellt csak Esztergomban gyártják, innen exportálják a vállalat összes piacára."

2015. ápr. 22. 15:39
 9/11 anonim ***** válasza:

#7:


Apám, hogy te ezzel mekkora öngólt lőttél...


De látom sem nyomtatott sem élő sajtót nem néztél egész Márciusban, amikor kedvenc miniszterelnökünk ott virított az ESZTERGOMBAN GYÁRTOTT új Vitarában és éltette a "Japán-Magyar együttműködést"....


[link]


Lehet nem kéne beleokoskodni ám olyan dolgokba, amit nem tudsz...

2015. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"De látom sem nyomtatott sem élő sajtót nem néztél egész Márciusban,"


Tényleg nem, mivel az országban sem voltam :D

Ez az egy szerencsétek! Kivételesen hülyeséget írtam. Nekem is lehet néha :D

2015. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!