Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel vectra a 1.8i 94 év...

Opel vectra a 1.8i 94 év motor csere 2. 0i 93év lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha van aki ért hozzá írjon de ne zagyvaságot.

Szoval 1.8 motor csapágyas lett váltóhobás meg még nagyon sok minden. ebből jött az ötlet hogy komplettmotor cserés a verda. Utána néztem tartó bakok meg egyéb ilyen dolgok egyeznek. Szoval megkezdődott az átrakás és sikeres is volt. Jöttek a problémák: chek lámpa nem világít pedig rajtavolt a 2.0 motorvezérlő kábeleivel eggyütt. Szikrát nem adnak a gyertyák trafó gyujtás rá van kötve. Na de később észre vettem hogy hiányzik az ac pumpa relé ami nagybaj. Most az a kérdés hogy ez az ac pumpa relé adja a benzint az ok, a szikrát is adhatja a gyertyáknak? meg a chek lámpa se világít. De néztem a másik verdánál hogy ott se világított gyujtásnás. Akkor itt se kell? Meg nem vagyok biztos benne hogy ezuzán indulhat e vagy sem. Mer az 1.8 asnak több kábele volt mint a2.0 nak de a 2.0 as az régebbi 1 évvel. Kissé tanácstalan vagyok. Papirozása az is folyamatban van de csak akkor csinálom meg ha müködik a jágány. Ha valaki csinált már ilyet az éltében az meg dobhatna pár tanáccsal. Ha kell ++ info irok lejjeb



#csere #Opel #Opel Vectra #1.8motor #2.0motorra #motorblokkcsere
2015. ápr. 19. 17:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!