Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audisok, mit mondtok erre az...

Audisok, mit mondtok erre az autóra?

Figyelt kérdés

Megéri, neméri, vélemények, tapasztalatok?


[link]


2015. ápr. 18. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagyok Audis, de nem kéne. Jó állapotúnak tűnik, főleg ha tényleg végig vezetett szervizkönyve van, de mégis benne van 240 ezer km, ami egy 13 éves autóba ugyan elfogadható, de ilyenkor szoktak előjönni a gondok. És a tuning elemekből sejthető, hogy nem bántak vele kesztyűs kézzel, bár ez nem minden esetben igaz. Meg kellene vizslatni közelebbről is. .D Mivel benzines a turbó gondokat kizárhatjuk ez javít a megítélésén. Belegondolva az a 240 ezer nem vészes, főleg ha valós a szervizkönyv. De nekem nem tetszenek 3 ajtósok és szerintem neked még nagyon korai autót nézegetned, mert az írásképedből igen fiatal lehetsz. :D Mekkora motor van benne? Ilyet komolyan nem tüntet fel az eladó? Kész! :D
2015. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.6os a motor! Nem lenne agyon hajtva, évi 10ezer km. körül saccolom.
2015. ápr. 18. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy A3 1.6-ra 1 milla? Kicsit azért soknak tartom.
2015. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még jó is az ára, ha valódi a kiírt km és vezetett szerivkönyves és teljesen rendben van. Drágák ezek az Audik, meg lehet nézni, van ilyen korú még 2 millióért is. Na de aki sajnál 1 milliót egy 13 éves A3-ra, az vegyen ugyanilyen korú Opelt majdnem fele annyiért, az is jó.

1 millió már nem nagy pénz, kijön az árából 10 újabb márkásabb mobiltelefon, vagy 3 gamer számítógép vagy laptop, vagy 2 új macbook.

2015. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!