Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Renault Kengoo 1.5 dCi...

Egy Renault Kengoo 1.5 dCi Expression autóm van, viszont nehéz tekerni a kormányt.2005-ös, és szervós. Nem működik. (Részletek lent! ) Miért?

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond? Nincs benne folyadék, most vettem, viszont nem dobnék ki az ablakon most 5-6e Ft-ot, hogy kipróbáljam, hogy az olaj miatt van, vagy bedöglött. Ötlet?
2015. ápr. 14. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne olaj, akkor esélyes, hogy meghalt a szivattyú is, mivel annak szükséges az olaj a kenéshez is. Persze annak is kicsi az esélye, hogy teljesen üres a rendszer.

10 évesen nem szoktak ezek még meghalni. Ha nem látsz olajfolyást akkor tölthetsz bele, és ha megjavul örülhetsz!

Két doboz cigi árárért vehetsz egy liter olajat, ennyit csak megér, a szerelő 5000 alatt rá se néz!

2015. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Elvittem ma, kicseréltük a szervót.. Teljesen szétment.. Koccant az autó elölről, és nagyon rossz helyen van a szivattyú. Konkrétan csak a lökös védi.. Szóval egymerő rozsda, és szenny volt az egész. 35e. Ft +ÁFÁért kicserélték nekem egy felújított darabra.. Ajánlom őket mindenkinek.. [link] fél óra alatt, azaz 30 perc alatt pricc-pracc kicserélte, nagyon kedvesek, és jófejek. Vége a reklámnak. Szóval köszönöm a válaszodat!
2015. ápr. 15. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!