Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » RENAULT LAGUNA 1.8 Expression...

Nemesis0319 kérdése:

RENAULT LAGUNA 1.8 Expression 2001-es évjárat mi a véleményetek? Kritika, jó tapasztalatok minden ami belefér!

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

Mondjuk itt el van írva, mert ezt a változatot gyártották 2001-től.

(az [link] oldalon minden Laguna-nál ez van kiírva, hogy 94-től)



Német oldalakon is utánanéztem, 2003-ast találtam 1.8 Expression-t, 5 ajtós, 122 000 Km-el, kéziváltós, 1250 Euro-ért.

2014. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a renault félrelépése. Egy idő után többet fogod szerelni mint amit megy az autó. Tesztvezetésen ha épp jó a kocsi akkor nem érzed hisz elég jól megy, csak majd később. De totalcar.hu-olvass utánna.
2014. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lényegében akkor egy szar autó úgy motorikusan úgy szerkezetileg, elektronika téren ám amit néztem modelt abba, 191000km van
2014. júl. 10. 06:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Motorikusan, szerkezetileg szerintem pont nem szar, és e4lég biztonságos a kategóriájában. Inkább elektronikai hibák, meg silány belső összeszerelési minőség jellemzi az ilyen kocsikat, plusz az ilyen bonyolultabb francia autók más márkákhoz képest rosszabbul szerelhetőek. Kacifántosabb megoldások vannak benne, ami olykor nagy szopás elé állítja a szerelőket (esetleg téged), ami aztán több munkaórát, így több kiadást eredményez. Ez mondjuk nagy általánosságban van így, de szerintem a laguna sem kivétel ez alól. Nem véletlen vannak elég nyomott áron egész fiatal lagunák is. Ezen felül egyébként jól megy, kényelmes. 191 ezer kilóméter nem lenne sok, de állapotot veszünk, nem kilóméteróra állást. A használtautópiac kb. 80%-át kamu óraállás jellemzi. Ez egy elég közhelyes dolog, és itt is milliószor leírtuk már, de lehet neked ez új, ha nem akkor bocs. 190 ezer km futásteljesítmény kb. 14 ezer éves szinten, ami az ilyen középkategóriás szedánoknál elég ritka, még benzinesnél is. Én úgy vennék ilyen kocsit, hogy nem a legolcsóbak közül, hanem a kínálatból a közepes árúakat nézegetném, de legyen még némi pénzed tartalékba, és ne sajnálj néhány ezer, esetleg néhány tízezer forintot egy hozzáértő ismerősre, aki elmegy veled megnézni a kiszelemteket, és ha lehet egy átvizsgálásra.
2014. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!