Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy helyezem el lada 2107...

Hogy helyezem el lada 2107 ben az ajtóban a hangszórókat? Meg a cd magnót?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2105-s ladám van attól függ milyen kárpitod van domború habosított vagy pedíg a klasszikus egyenes fajta! Célszerű alulra a közepébe tenni mindegyik fajtának.

Ha tudsz kiemelőkeretet szerezni akkor inkább a szélére tedd a láb mellé (mármint a kárpitba)

A magnót szerintem a műszerfalon lévő gyári helyre tedd be ott ne mkap meleget és majdnem vízszintben van de lehet a boxba is tenni ha van helyed (ez a te fantáziádon múlik) !

2010. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ még várom a válaszokat
2010. febr. 20. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:

az előző vagyok :)

Elfelejtettem odaírni hogy ha kis hangszórót 50w-at teszel bele akkor mind1 hova teszed ha nagyobbat akor kiemelő kerettel tedd bele , igényesen meg lehet csinálni csak fantázia kell hozzá , ha gondolod keress meg és tudok adni tanácsokat :) szívesen segítek csak kérdezz bátran!

2010. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!