Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne karosszériázt...

Mennyibe kerülne karosszériáztatni egy Lada 2101-et?

Figyelt kérdés
Két első sárvédő, két hátsó sárvédő, két első padlólemez, mind két oldali komplett küszöb, pótkerék alatti lemez, tank alatti lemez, két első doblemez merevítő. Gyárias minőségű állapot.

2015. ápr. 5. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

ez baromi sokba kerülne. nekem volt néhány, de ma már nem karosszériáztatnám..

hacsak nem hobby..

pláne gyári minőségre.

2015. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem érné meg. Add le a bontóba és vegyél egy újabb autót.
2015. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Add le a bontóba" ez aztán elég primitív válasz.

Leadod, kapsz érte 0 ft-ot, veszel egy másik autót mondjuk 300.000ft. Átiratod akkor már 400.000ft, ha nem kell másra költeni, akkor megáll itt. de egy 100-ast nyugodtan tartalékba tehetsz, a vétel utáni javításokra.

Ezzel szemben a ladát szerintem 200-ból kilakatolják, az alkatrész költsége nem számottevő. 2105 ös küszöb mindenestől volt tavaly 5-6000ft. A fényezést házilag is meg lehet oldani nem feltétlen kell 300-at költeni rá.

Kompresszort lehet bérelni is például, egy elfogadható minőségű festékszóró szettet veszel+ festéket, gyakorolsz aztán mehet a fújás. Nem lesz gyári ugyan, de szépen meg lehet csinálni.

Ha pedig kész, nyugodtan tervezhetsz 10 évig azzal az autóval. Nekem 27 éves van és olyan hogy újkorában nézett ki így. Érdemes megcsináltatni.

2015. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja és akkor van továbbra is 8-10 litert fogyasztó Ladád. Mikor tele a piac fillérekért megvehető 5-6 literrel eljáró modern gépekkel. Hosszú távon nem tudom ki jár jól..
2015. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pénzem van a felujításra, másra nem terveztem költeni.
2015. ápr. 5. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok esetben nem éri meg venni egy újabb 5-6 literes fogyasztású autót venni. Ilyen eset pl:

- ha a tulaj szeretné élvezni a vezetést

- ha szlalom/rally vagy más versenyen szeretne vele részt venni

- vagy csak ha egy otthon viszonylag olcsón megjavítható autóra van szüksége. Amit elveszt a benzinen, behozza a többi alkatrészen (pl. egy komplett motort simán meg lehet venni/építeni 100 ezer Forintból, míg egy újabb autónál meg lehet hogy csak a motorvezérlő 200 ezer Forint).

2015. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!