Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire kell odafigyelni külföldr...

Mire kell odafigyelni külföldről behozott motor vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy Olaszországból származó motort, amit olasz okmányokkal kínál az eladó. Forgalomból ideiglenesen ki lett vonva. Hogyan lehetek biztos abban, hogy a gép nem lopott, vagy egyéb jogi problémás? Mire kellene odafigyelnem, ha vásárlás után még nem szeretném egyből forgalomba helyezni, de nem akarok lyukra futni, amikor arra kerülne a sor?

2015. ápr. 4. 21:48
 1/2 anonim válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudok pontos választ adni, de annyit az olasz motorokrol , behozatalról, hogy nekem is onnan hozták be és minden rendben volt a papírokkal és hibes sem volt a motorral. (Aprillia)
2015. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is Olaszországból behozott motor volt a két legutóbbi, de sem okmány szempontjából, sem műszakilag nem volt semmi probléma. A km óra állás persze mindig kérdőjeles, de a mai jobb márkák sok km-t kibírnak. Apró jelekből azért lehet sejteni mennyit mehetett a moci.Mindig a kivételekkel van a baj, ezért kell odafigyelni, esetleg szerelőt vinni Magaddal. Ha mellékelnek egy nem kamu szervizkönyvet, az már egy jó előjel lehet. De annak valódiságát neked kell felmérni.
2015. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!