Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiesta rádió?

Ford Fiesta rádió?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy a 2005-2008 közötti fiestába szeretnék egy rádiót és a 2 din-es nézne ki ott jól ugye. Nem gondoltam nagyon drágára max 30körül. Az 1 Din-es idétlenül nézne ki szerintem. Kell hozzá valamilyen keret vagy egyéb más? Milyen rádiót ajnálanátok?



2015. ápr. 2. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2 DIN-es 30-ért az nagyon gagyi fajta, mivel az 1 DIN-es jó fajta is 30 fölött kezdődik. Lehet rosszabban is fog szólni mint a gyári, ha nagyon olcsót veszel bele
2015. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha 2 DIN-es a gyári rádió, és le akarod cserélni de nem kell DVD/GPS akkor ez tökéletes:

[link]


vagy:

[link]

2015. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
használtan érdemes venni ha netán találnék?
2015. ápr. 5. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. 2-es vagyok.

Én személy szerint nem vennék használtam műszaki cikket, mivel mi van ha megveszed, 1 hét után tönkremegy, nincs rá garancia = kidobtad a pénzt az ablakon.

Inkább spórolj még egy kicsit [hogy kiegészítsd ezt a 30 000-et még 25 000-el és vegyél újat garanciával, minthogy kockáztass ilyen komolyabb összeget.

De ez az én véleményem, egy jó tanács.


Ja igen, arra nem válaszoltam, hogyha az eredeti gyári rádió 2 DIN méretű, akkor elvileg nem kell hozzá semmi, ha szintén 2 DIN-re cseréled.

2015. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat!
2015. ápr. 6. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!