Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz, hogy ha van kocsid...

Igaz, hogy ha van kocsid akkor könnyebb csajozni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 17:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyünk álszentek. Előny, de ezt nem úgy kell érteni, hogy ha van autód, minden van, ha villanós a kocsi akkor se. Vannak azok a nők akiknek ez számít, de gondolom te se olyat akarsz. Szóval ahogy írták, ha választani kell két paliközött és csak annyi a különbség ogy az egyik gyalogol vagy biciklizik, a másiknak meg mondjuk van egy passatja, hát te melyiket választanád? Meg tudat alatt ez sok nőnél bejátszik, hogy az elárul vmit a paliról ha x évesen már van ez-az, tehát vitte valamire. Meg sokat változott a világ tényleg, most ha fiatal is vagy, ismerkedős szakaszban nem jobb mikor beülteted a kocsiba, mintha kényszerből gyalogoltok, vagy hogy viszed el moziba vagy akárhova? Nekem van ismerősöm aki már benne van a korba, nem rosszabb semmivel mint akárki más, csak úgy jött össze az élete, illetve nagyon élyről indult, ennek ellenére tök normális, de ha most egy n szemszögéből nézed, az elgondolkozik rajta, hogy ennek vajon ennyi idős korára mért nincs ez, meg az... nincs ráírva az emberre hogy amit elért, abba 2x annyi meló van és nincs látszatja, mert olyan nhátrányból indult, és ez senkit nem érdekel... sztem... 905 inkább választ olyat akivel könnyebb dolga van...
2015. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!