Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Ford Focushoz pontosan...

Üdv! Ford Focushoz pontosan hogyan tudnék AUX inputot rakni?

Figyelt kérdés

Erről Focusról lenne szó: [link]


És ez a "rádió" van benne: [link]



2015. márc. 30. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ameikbe gyárilag benne van, azoknál a kesztyűtartóba van beépítve, ott lehet rácsatlakozni. Nekem is ugyan ez a típus volt, onnan tudom. Szerintem, ha gyárilag nincs is beépítve, a magnót ha kiszeded biztosan van csatlakozó.
2015. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gyárilag sajnos nincs beépítve :/ Viszont ott van a helye (természetesen a lyuk nélkül). Esetleg ha leszedem a kesztyűtartónál azt a lemezt, az elejéről, akkor ott lehet valami átalakító? (Egyébként feleslegesen nem akarom szétszedni csak azért, hogy bele nézzek, főleg hogy azt sem tudom hogy rendes jack csati, vagy átalakítóval lehetne megoldani, google meg semmi használhatót nem adott ki...)
2015. márc. 30. 19:30
 3/14 A kérdező kommentje:

Viszont ott van a helye (természetesen a lyuk nélkül). Esetleg ha leszedem a kesztyűtartónál azt a lemezt, az elejéről, akkor ott lehet valami átalakító?


Bocsának, hülyén fogalmaztam. Szóval úgy értettem, hogy itt lehet valami csatlakozó, amit átalakítóval ki lehet vezetni, vagy a "rádió" hátuljából kell átvezetni?

2015. márc. 30. 19:32
 4/14 anonim ***** válasza:
Szrintem a magnóba sincs belecsatlakoztatva a kábel, mert akkor már semeddig sem tartott volna nekik beépíteni, bár nekem is volt egy érdekes dolog az enyémml. Utólag akartam tempomatot beépíttetni, és bevolt vezetékelve, csak be kellett taníttatni rá (8000 forint), egyébként meg 30 ezrer lett volna :) Úgyhogy lövésem sincs,de esetleg holnap megudom kérdezni az egyik ismerősömet, mert a fordnál szerelő.
2015. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor vannak érdekes dolgok...:) Úh, az nagyon jó lenne, megtudnád kérdezni légyszíves?
2015. márc. 30. 19:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, rákérdezek, de ma nem, mert már késő van.
2015. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó, hát én se úgy gondoltam, hogy ma:) Na mindegy, köszi előre is!
2015. márc. 30. 19:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Remélem tud segíteni, de akkor ne töröld le a kérdést, ide írok holnap még délelőtt.
2015. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben
2015. márc. 30. 20:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Hali, azt mondta a srác, hogy lehet hogy rátudsz csatlakozni,ha kiszeded a magnót, de inkább az a valószínűbb, hogy a gyári dugalyba van benne az aux bemenet, de ezt egy autóvillamosságis hamar meg tudja oldani.
2015. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!