Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha félre tudok tenni havi 300...

Ha félre tudok tenni havi 300 ezer ft-ot, nagy butaság lenne venni egy m3-as bmw-t? Mennyi költséggel jár egy ilyen autó az üzemanyagon kívül?

Figyelt kérdés

Mindenképp 3-4 éves használtat vennék, olyan 15 millió körül.

A havi 300 ezres megtakarításomból az üzemanyag elvinne 150 ezret, azonban mi a helyzet a szervízeléssel? Szervízigényesek?

Hány km-enként kell rajta cserélni dolgokat és miket?

És ezek milyen áron vannak?

Éves szinten 9000 km-t megyek, mennyi költségre számíthatok az üzemanyagon kívül minden másra?


Okosabb lenne inkább megtartani a pénzt és spórolni még másra?

Jelenleg egy kis családi házam van, amit örököltem, de vágyam, hogy építkezhessek, azonban ehhez dupla ennyi kellene.


Ti mit tennétek?

Jelenleg 35 éves vagyok.


2015. márc. 30. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
150 ezeret az üzemanyag? :D És miből vennéd meg? Ajj haver késő van a hülyeségedhez. :D
2015. márc. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még ha havi 1000 km-t mennél, az is csak 60 000 Ft havonta, milyen benzint akarsz bele tankolni, ami 150 000 Ft havi szinten? :D


A helyedben én tuti a 15 millióból max 5-7ért vennék egy szép Passat-ot, és gyűjtögetnék házra.

Neked kell eldöntened, hogy mi a fontosabb.

2015. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Évi 9000km, 13 l-es átlagfogyasztással kb. 450e Ft üzemanyagköltség éves szinten, azaz havonta 37500Ft.

Honnan jött ki a havi 150e Ft üzemanyag költség?

Egyébként igen, az M3 szervízigényes, ha jó műszaki állapotban akarod tartani.

2015. márc. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
ha valakinek lenne 15 millája egy m3-ra,az nem itt gyakorin kérdezgetné mi mennyi hozzá........szóval vegyél egy swiftet!az már kijön 300ezerből!
2015. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!