Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Etz250 üres kipufogóval...

Etz250 üres kipufogóval mennyire lehet hangos?

Figyelt kérdés
az én tompító hengeremet csak átütöttem több helyen,és így is jóval hangosabb mint gyárilag,de kipróbálnám üresen is,tompító henger nélkül.kíváncsi vagyok mennyire b*sznának meg a szomszédok meg a zsaruk

2015. márc. 29. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, de remélem meg is fognak b*ni érte. :D

Elég hangos, és semmi értelme, mert se szép nem lesz a hangja, se jobban nem fog menni.

2015. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
baromi hangos lesz.
2015. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hangos is lesz, és menni sem fog...

A 2 ütemű motoroknak kell bizonyos folytás a normális működéshez.

Ha az én szomszédom lennél, csak 1 szer berregtetnéd a motorod hangtompító nélkül ....

Utánna tolnád az utca végéig....

2015. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...már ha tudnál utána még járni!
2015. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
attól hogy a tompító nincs benne,még van folytása te gépészmérnök -.- a furulyának a szerepe a folytás nem a tompítóé.Tudod ami a kipu végén van,azon a vékony lyukon távoznak a gázok,ami a könyök átmérőjének a 60%-a kb..az adja a folytást.
2015. márc. 31. 08:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Folytás nincs egy motorban. Folyni, és hasonló dolgokat a víz tud csinálni (esetleg az áram). Fojtani meg a gázt a tompító, vagy helyette téged a szomszédok, ha kibelezed a kipufogót. :D
2015. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!