Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az opel astra f későbbi...

Az opel astra f későbbi darabjaiban van kormányszervó? És a vectrában, corsában?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 92 es szériámba volt, de ne tudom hogy gyárilag vagy utángyártott de volt benne tudom még javíttatni is kellett sajnos. A barátnőm utolsó szériás F astrájában is van. A Vectrákban is biztos hogy van. Corsák közül is elég sokban kell hogy legyen.


Annyira nem vagyok biztos ebbe, de amennyire tudom minden 90 után gyártott opelban kell legyen kormány szervó. De ha esetleg vásárlás előtt állsz akkor kérdezzél rá erre az a legbiztosabb.

2015. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. márc. 28. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Az extrább felszereltségűekben van csak.
2015. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez felszereltségfüggő, a jobban felszereltekben van. A "Start" volt a kezdőmodell, az ahogy mondani szokták: Full-fapad, abban szinte semmi nincs.
2015. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!