Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom bezonosítani az...

Hogyan tudom bezonosítani az alkatrészeket?

Figyelt kérdés
Hello. Átvettem egy raktárat autóalkatrészekkel de van egy csomó cucc amiről nem tudom hogy mibe való, mihez való. Hogyan tudom beazonosítani az alkatrészeket?

2015. márc. 27. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni, hogy milyen alkatrészekről van szó, de alapjában véve mindegyiknek van gyári száma, ami alapján beazonosítható. Esetleg egy profi bontós is segíthet.
2015. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ember! Nem azt írtam hogy nem tudom hogy milyen alkatrészek?
2015. márc. 27. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nem azt írtam hogy nem tudom hogy milyen alkatrészek?"


Az autók különféle alkatrész csoportokból állnak, többek között vannak karosszéria elemek, futómű, vagy motoralkatrészek is. Gondolom az első erre utalt!


A dobozokon szokott lenni gyártó és cikkszám, ami alapján kereshetőek...

2015. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul"


Keresel egy olyan fazont, aki tudja, hogy mi micsoda, mihez való, és közösen lajstromba veszitek az alkatrészeket.

Úgy elég nehéz valamit beazonosítani, ha megközelítőleg sem tudod mi az az "izé"

2015. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ember! Valami baj van a szövegértelmezéseddel?
2015. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy segítsek: amin bemész, az az ajtó.
2015. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Röhögni fogsz, de beírod a cikkszámot googleba lesz rengeteg találat. Én egy kis 200 Forintos gumidugót kerestem szám alapján és a kereső csomó magyar és külföldi oldalt beadott, hogy mihez való. Nem gondoltam volna.
2015. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!