Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt mondták az Alfa Brera nem...

Azt mondták az Alfa Brera nem férfias, "az női autó",159-et vegyek helyette. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nekem a Brera jobban tetszik.
2015. márc. 26. 20:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egy nagyfelnis piros kocsi minden esetben kitűnik a gyári felnis (dísztárcsás) feketék közül;)
2015. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Koaxk Ábel ***** válasza:

"mikor azt hallom hogy az Alfa ilyen meg olyan szar, mindig elmosolyodok és megkérdezem hogy volt már Alfa-d, vezettél már Alfa-t, 10-ből 9-en azt dadogják válasznak hogy nem volt, csak hallották ettől meg attól, és ezért nem vesznek stb stb."


Valamiért mindig olyanok védik a márkát, akik megvették és kell az önigazolás, hogy bizony jó autó...

A legtöbb embernek elég, ha az ismerősi körben egy vagy több ember már beszopta vele.


"Nekem mindig is Alfa-m volt és soha nem volt vele gond, mert van pénzem fenntartani, meg tudom hozzá venni az alkatrészeket"


Ezzel mindent elmondtál, gyakorlatilag bármibe lehet tolni a pénzt és mesterségesen fenn lehet tartani a műszaki állapotát.


A megbízhatóbb autómárkákba nem kell talicskával lapátolni a pénzt, hogy működjön, de ezt minek magyarázzam olyannak, akinek eddig csak Alfája volt?!?


Jah és nyilván egy Audi, BMW, Mercedes, Lexus és egyéb prémium márka tulajdonos azért nem vesz Alfa-t mert nincs pénze, ezt a komoly szerkezetet fenntartani. :D

2015. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Koaxk Ábel ***** válasza:

A kérdésre is válaszolok, baromi jól néz ki az Alfa Romeo Brera, de kb ennyi...


Azt hiszem az #5, #6, #7-es válaszolóval értek egyet!

2015. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem nőies de a 159 sokkal férfiasabb(mint az összes sedan és kombi).

Mivel a Brera tetszik ezért azt vedd meg mert te ülsz bele minden nap, te vezeted, te kerülgeted az udvaron, stb.



20:47 Tipikus béjemvés válasz, ők fikáznak mindet főleg ha francia vagy olasz autóról van szó.

Hogyan alkotsz olyas valamiről véleményt ami még nem volt a birtokodban?! Jaa' a szomszédod haverjának az unokatesója vett egy Alfát ócón' a német szeméttelepről és már rálocsolt 1 miskát de még mindig a fásban áll. Igen, így már megértettem, hogy miért xar az összes Alfa Romeo.

2015. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom srácok, a dízel 1.9, 2.0 Fiat MultiJet motor 1:1-ben benne van számos Opelben, Suzukiban is. Az 1.8, 2.2 benzinmotor Opel, a 3.2-es Holden.

A váltó Opel F17 és M32.

Akkor az Opel, Holden, Suzuki is sz&r lenne ezek szerint?

2015. ápr. 24. 22:10
 16/19 anonim ***** válasza:

nem szar az Alfa, nem szar a Fiat sem, ez csupán egy magyar beidegződés. Behozzák külföldről olcsón a nyugaton szarrá hajtott kocsikat és idehaza kiadja magát, ebből meg is van a válasz hogy szar. Mellesleg nem kell belelapátolnom a pénzt, azt arra értettem hogyha valami tönkre megy benne akkor nem megyek le vele még X ezer kilómétert hibásan hanem megcsináltatom azonnal, továbbá hogy a kocsit áthordom Ausztriába olyan szerelőkhöz akik valóban értenek hozzá és nem itthon tákoltatom meg a zsigulin nevelkedett kontárral.


Talán azért volt mindig is, meg azért van most is Alfa-m mert jó autó, ha nem az lenne már régen váltottam volna a többi nagy gyár termékére, és nem nyomnám bele a lóvét hogy kinézetre egybe tartsam a szartengert.


Ha egy szarrá hajtott kocsit veszel meg amiben nem cseréltek normális időközönkét olajat vagy cseréltek de szar minőségüre, hidegen taposták a kocsit, szar úton hajtottak stb stb, legyen az AUDI, BMW, Mercedes, Alfa vagy bármi, mindegyikkel szopni fogsz, nem csak az Alfa-val.

2015. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Tomcatters ***** válasza:
:) Sztem sem nőies a Brera
2015. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem aktuális már a kérdés de szomorú látni, hogy az alfákról ilyen rossz a vélemény itt Mo-n. Rengeteg autóm volt de egyiket se szerettem úgy mint a mostani 147-es és 159-es alfánkat. Baj nem volt velük még és ha lesz is ennyi idő után már nem lepne meg.. volt jó pár audim és passatom is amire sokkal többet kellet költeni és örültem, hogy 2 utcával lakik arébb a szerelő.. Egyébként egy brerán én is gondolkoztam de végül, hogy ne csak alfáink legyenek inkább egy japán csoda mellett voksoltam. UI: A német kocsik mellett szavazóknak csak annyit, hogy alfa viszonylatba a németek úgy veszik mint a cukrot.
2018. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"alfa viszonylatba a németek úgy veszik mint a cukrot."


És ezt statisztikával is alá tudod támasztani? Kilépsz az utcára Németországban és messze német autó a többség. Ha az alva a cukor akkor egy Audi/VW micsoda?

2018. nov. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!