Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt mondták az Alfa Brera nem...

Azt mondták az Alfa Brera nem férfias, "az női autó",159-et vegyek helyette. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nekem a Brera jobban tetszik.
2015. márc. 26. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
egyetértek ;D
2015. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 szerencses85 ***** válasza:
Ne az alapján vegyél autót, hogy mások mit mondanak róla. Személy szerint, nekem nagyon tetszik a Brera, és, noha van az Alfákban egy kicsi nőies, szerintem egyátalán nem az. Vegyél.
2015. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 szerencses85 ***** válasza:
De igen, egyébként a 159 férfiasabb :D
2015. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Aki azt mondta hogy a brera nem férfias,annak elment a maradék esze!!
2015. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
szerintem is jobban néz ki a Brera,jobban bejön az a fenék.Valamikor én is azt akartam,de mivel Alfa így nem :D inkább Audi lett :)
2015. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#5 Úgy írtad mint ha én írtam volna :))
2015. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Ez hülyeség, jól néz ki az Alfa, sajnos ennyi az összes pozitívum amit el lehet mondani a márkáról. Ahogy előttem írták Vegyél inkább A3-at.
2015. márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
na ez még mekkora hülyeség,hogy 2015-ben még mindig itt tartunk,hogy az alfa szép,de azon kívül az egy szar,és mindig elromlik,és különben is.....
2015. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

mikor azt hallom hogy az Alfa ilyen meg olyan szar, mindig elmosolyodok és megkérdezem hogy volt már Alfa-d, vezettél már Alfa-t, 10-ből 9-en azt dadogják válasznak hogy nem volt, csak hallották ettől meg attól, és ezért nem vesznek stb stb.


Nekem mindig is Alfa-m volt és soha nem volt vele gond, mert van pénzem fenntartani, meg tudom hozzá venni az alkatrészeket. Amikor valahol leparkolok az Alfa 159-mel, a piros competizione szín, a 19 colos alukerekek és rajtuk a 255-ös Pirelli PZero-k stb mindig kiemelkedik az autók tömegből, pedig állnak mellette Audi-k, BMW-k, Mercedes-ek, azért a pillantás mindig az Alfa-ra írányul először. Nekem tetszik a Brera, csak mivel nős vagyok, és van két gyerek is, így már nekem nem való.

2015. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
az kimaradt hogy tekintélyes kilométer mennyiséget pakoltam/ pakolok az Alfa-imba és soha nem volt baj velük, bár én soha nem vettem meg egy 10 kézen átment, leganézott autót, csak szalonban, új kocsit.
2015. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!