Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül most telibe...

Mennyibe kerül most telibe fényezni egy VW Golf 4 Variant típusú autót ( ezüstmetál: LA7W40 színkódú )? Anyag + munkadíj ami érdekelne! Főként autófényezők válaszait várom!

Figyelt kérdés

A következőket kéne fényezni rajta:

lökhárító ( új elem miatt )

bal oldali doblemez ( felületi rozsda miatt )

jobb oldali küszöb ( felületi rozsda miatt )

motorháztető eleje ( ütődés miatt )

csomagtérajtó bal felső széle ( felületi rozsda miatt )


Mivel sok lenne a fényezendő felület külön-külön azért érdekelni, mennyi lenne telibe fényezni inkább az egész autót, hogy ne üssön el régi fényezéstől!


2015. márc. 24. 16:43
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Képek a kocsiról!

2015. márc. 24. 16:55
 2/3 Joci_27 ***** válasza:
Általában egy elem fényezése 15-25 ezer ft között mozog, szakembertől és minőségtől függően. A metálfény valamivel drágább. A motorháztető telibe fújása inkább 30-35, mert nagy felület. De még így sem feltétlenül érné meg telibe fújni az egész autót, nagy meló, sok anyag kell, ezért elég drága 2-300 ezer ft-ba is bele futhatsz. Beszélj egy jó fényezővel, hogy nézze meg, és mennyit mond a problémás elemek festésére, aztán kérdezd meg mennyiből fújná telibe. Egy profi fényező kikeveri az autó jelenlegi színéhez legközelebb álló színt, utána ha kap az autó egy telibe polírozást, nem nagyon fog elütni.
2015. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem!Köszönöm az infót! Beszéltem egyik kollegámmal,aki maszekban fényez autókat és ő is azt a választ mondta,hogy szerinte is inkább érdemesebb lenne elemenként fényezni,mint telibe fújni a kocsit, mert ez a színkód amit megadtam nem ütne el!
2015. márc. 25. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!