Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség, ismeri valaki ezt a...

Segítség, ismeri valaki ezt a robogót?

Figyelt kérdés

Kaptam apámtól a friss jogsimhoz egy Zico Simpli nevezetű robogót. Semmi baj nincs vele, sőt nagyon rendben van új állapotú, fényezése mindene szép. Csak semmit nem találok róla. Egyetlen magyar weboldalon sincs fent ez a márka és még csak az évjáratát sem tudom. Valaki tudna nekem ebben segíteni? Honnan tudnék hozzá alkatrészt venni majd ha valamit cserélni kell?

Hogyan kell karban tartani?



2015. márc. 21. 14:30
 1/5 petizacc ***** válasza:

Ez egy tajvani noname szar.

Addig add el amíg nem lesz nagyobb baja!

2015. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2008-tol kezdték gyártani,az össztömege 99Kg,49 köbcentis,3,5Kw(6,1Le),Taiwan-on gyártják.Teljesen egyet értek az előttem szólóval.Minél előbb szabadulj meg tőle.Ha romlani kezd akkor nehezen és drágán kapsz hozzá alkatrészt.Ezeket általában darabonként szokták hajóra tenni és mire megérkezik Európába a sok kacatból megszületik a robogó.Tudom,mert az egyik ismerősöm dolgozott ilyen helyen csak ott elektromos robogókat szereltek össze.
2015. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Esetleg balesetmentesen 2-3évig használhatnám szerintetek probléma nélkül?

2015. márc. 21. 18:05
 4/5 petizacc ***** válasza:

Nincs az az isten, hogy neked 2-3 évig ne kelljen hozzányúlni!

Add el vegyél belőle egy olaszt vagy egy japánt.

2015. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan néven, hogy Zipp Simpli, vagy esetleg Baotian BT49QT-28. Ez elvileg egy és ugyanaz a robogó. Csodát nem kell várni tőle, olcsó, és ezzel együtt minőségben rosszabb robogó, mint olasz és japán, vagy koreai társai. De temetni azért nem kell őket. Ha nem hajtod, nem kínzod, ezekkel is sokáig el lehet járni gond nélkül.
2015. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!