Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy szuperspor...

Szeretnék venni egy szupersport autót, de tanácstalan vagyok e téren, mert nem értek hozzájuk. Aki ismeri őket, segítene választani?

Figyelt kérdés

Hobbi autónak kellene, 2 személyes, mindenképp használt! 40-45 millió ft-ot áldoznék rá, azonban ez nekem rengeteg pénz, nem szeretném, hogy bármi baja legyen az autónak. Idősebb éveimben járok már, házam, autóm, munkahelyem van, gyerekek nincsenek, és mindig is vágytam egy ilyen autóra, gondoltam, most megadom magamnak!


Gondolkozok audi r8-on, ferrari calofornián vagy f12-n(bár ez drágább), illetve lamborghini gallardon.


A legnagyobb gond, amiért a kérdést is feltettem, hogy a városunk közepén lakunk a párommal és nem lehet úgy elhagyni a házunkat, hogy ne menjek át legalább 3-4 nagyobb fekvőrendőrön!

A környéken nincsenek ilyen autók és ismerősöm sincs, akinek lenne és tudna segíteni...


Kérdésem, hogy melyik autóban van gyárilag olyan mód, hogy gombnyomásra megemeli a kasztnit? Illetve ha ilyen nem létezik, akkor alapból melyik autó ül magasabban?

Mit lehet kezdeni a fekvőrendörös vagy nagy padkás helyzetekkel?


Ilyen esetben, ha leér az autó, melyik része sérül és mennyibe kerülhet a javítása? Látványos a sérülés egyáltalán?


2015. márc. 12. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Audi R8-at javaslom. Alapban megfelelő a hasmagassága. Nem kevésbé megbízható, mint a többi, de egy Lambohoz, vagy Ferrarihoz képest olcsóbb a javítása, ha mégis történne vele valami és a magyarság ostobább-irigyebb fele (csak az vegye magára, akire illik a leírás) nem fog kiutálni a városból miatta. Habár már sok tahó ingerküszöbének elég egy 20 éves, de szép állapotú 80-as Audi is ahhoz, hogy megszóljanak azzal, hogy te biztos különbnek képzeled magadat, hogy olyat veszel.
2015. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maseratikat tudnám ajánlani, azok nem ilyen földönfekvő autók.
2015. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Murcielagot-tól(2001) az összes lambónak gombnyomásra emelhető az eleje 4 centit,pontosan a fekvőrendőrök miatt!
2015. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A masarati tudtommal nem gyàrt 2 személyes szupersport autót, de azért köszi!

Lamborghininél az a 4cm elég lehet? Videó nincs róla esetleg neten?

Egyébként jelenleg én is az r8 mellett állok, de főleg az ára miatt.

Egy 3 éveset meg lehet venni 25 millióért és sok magyar autót láttam már.

2015. márc. 12. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked mit jelent a supersport? Mikor ragugliztam, az SS Camarot dobta ki elso helyen ;)


Nem kekeckedni akarok es irtad is, hogy mely tipusokat nezegeted, de pl. nalam a sportauto az lehet egy Nissan GTR, vagy egy Porsche 911

Szuper kocsi? Ugy erted luxus? Mert a Lambo, Ferrari az a kategoria. Igaz, hogy sportosak azok is es lehet veluk repeszteni, de az arkategoriajuk miatt azok inkabb luxusautok, mintsem sportautok. Persze ez most lenyegtelen, csak gondoltam kotozkodok kicsit ;DD


Nekem az Aston Martinok es a Mclaren is nagyon bejon, mondjuk abbol talan kevesebb a hasznalt darab.


Ha beirod gugliba hogy xy (auto) curb height akkor megkapod mindegyiknek a magassagat. Jobb hijan (ha nincs ilyen autos ismerosod) kutass a neten, es a magassagot osszehasonlitva megkapod melyik megy at jobban a rendoron.

2015. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!