Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora az esélye hogy bmw...

Mekkora az esélye hogy bmw 535d-t otthadja egy ford sziera kosszi (vagymiafranc)?

Figyelt kérdés

535d E60 272LE autom van (na jó apámé) és a volt osztálytársam állandóan fikázza hogy az ocska sz@r ford sziera lenyomna bárhol bármikor. 0-100 0-200 100-200 bárhogy. végsebességre meg pláne.


Mivel a bömös dízel szerintetek 100-200ra menjek vele inkább vagy semmi esélye neki.


2015. márc. 20. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nevetséges.
2015. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez most nem jött be. Ha trollkodni próbálsz akkor csináld jól.
2015. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hogy bmw-je nincs apádnak de még egy értelmes fia sem te gyökér.
2015. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nulla.
2015. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én erre azt szoktam mondani, hogy tedd le a pénzt hozd a verdát és meglátjuk. Nekem is tele van a padlás ígéretekkel, többnyire olyanok, hogy "ha kész lesz az autó", "ha megveszem azt az autót" és társai. Idáig senki nem állt oda mellém. Többnyire nekem is hasonló kategóriájú 100-150 lovas 1000 kilós ócskavasakkal emberkednek.

Mindenesetre előfordulhat, hogy ez a Ford Sierra egy jó rajttal az első 3 méteren megelőz. :)

2015. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy sima Sierráról lenne szó, akkor nevetséges lenne a felvetés, de ott van, hogy "kosszi".... ami kicsit átrendezi a dolgokat.


A Cosworth 220LE, 4wd, 2ezer turbo és 1200kg.

Hiába a dízel nyomaték, meg a nagy motor, van mellé ~1600kg-od.


Rajtban egy percig nem kérdés, hogy a Cosworth rommá veri az E60-at, olyan 100 körül megérkezne a BMW és elmenne simán.. pályán meg a BMW hagyná ott a Fordot végsebességre.


Mondom a véleményemet úgy, hogy BMW-m van, de ami igaz, az sajnos igaz... és aki egy picit is ért az autókhoz, az ezt belátja.

2015. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a cosworth 0-100 ra írnak 6,1-et máshol 6,6-ot. A BMW 6,5 akárhol nézem. Szerintem kiálhatsz vele de 100-200-nál biztos a BMW győzelme. Egyébként nem hiszem hogy van nekik Cosworth mert akkor nem mondaná rá , hogy ócska szar. Másrészt meg tudná, hogy a két autó (már ha a Cosworth megkímélt állapotú)majdnem egy árban van.
2015. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy versenypályán (hungaroing) a négy kerék hajtás és a könnyebb súly miatt a Ford lenne a nyerő.
2015. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán a 0-80-on tudná veled tartani a lépést, de utána állva hagynád. És neked hatalmas előnyöd az automataváltó (gondolom automata), sokkal jobban lehet azzal gyorsitani.
2015. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!