Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kárt tettem most a bejáratós...

Kárt tettem most a bejáratós simsonomban?

Figyelt kérdés
a 70/2es krómgyűrűs keystone dugós simsonommal eddig 370km ert mentem bejáratás óta, de ma nyélgázon húztam neki 4.ikben kb 6-7másodpercig. Nem ragadt meg, ugyanolyan halk a henger mint előtte, nem csörög meg ilyesmi. Nem tettem benne kárt így? Nem fog gyenge lenni?

2015. márc. 19. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
1:25 höz keverem az olajat, Castrolt használok
2015. márc. 19. 18:38
 2/4 anonim ***** válasza:
370km már elegendő a bejáratáshoz. 6-7 mp pedig még semmiség. Talán az fél percet percet már lehet megérezte volna. De 1000 km fölött már azt sem. Nyilván ha a bejáratást nézzük csak.
2015. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha jól értem akkor semmi kárt nem tettem benne hogy most picit meghúzattam neki 370km nél egy rövid időre? Jól gyorsult nagyon egyébként, eddig csak félgázon járattam maximum. Ha a továbbiakban is csak félgázig nyomom neki akkor erősödhet még a motor amíg el nem éri az 1000km et?
2015. márc. 19. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lett tőle semmi baja a motorodnak. Ennyi bejáratás után és a leírt kenés mellett nem árt neki az a pár másodperces teljes fordulatszámon járatás.
2015. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!