Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pest megyei matrica Budapesten...

Pest megyei matrica Budapesten is jó?

Figyelt kérdés
Vácról Budapestre Járnék be.
2015. márc. 17. 06:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
szerintem a 4-es válaszadó nagyon meg fog lepődni, ha csekket kap :D
2015. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Koplárovics Béci ***** válasza:

"M2 matricaköteles, más nem a környéken "


Meg az M0 az M2-től mindkét irányban (az M3-ig, illetve a 2-es úti lehajtóig), illetve az M3 is az M0-tól a Szentmihályi útig.

2015. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

" Kérdeznék valamit. Budapest melyik megyéBEN van? Én úgy tudom, hogy Pest megyéBEN. Te másképpen gondolod?

A Pest-megyei matrica teljes Pest megyében használható a fizetős utak igénybevételéhez, s megyén kívül a szomszédos megyében lévő első lehajtóig.

Egyéb utakra (főút, szántóföldi út, egérút stb.) nem fizetős személygépkocsival."


Magyarázza el valaki nekem, hogy ez miért nulla százalék, s miért nem 100%? teljesen helytálló benne minden.

2015. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Magyarázza el valaki nekem, hogy ez miért nulla százalék, s miért nem 100%? teljesen helytálló benne minden."


Valakinek (sokaknak) a tyúkszemére léptél és azt "nem lájkolom"-mal szokták kifejezni. Nem az utolsó eset volt, szokd meg, ez itt így működik :)

2015. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 kovpet ***** válasza:

# 13: Ez a pontozgatás... van, hogy teljesen jót írok és nulla. Máskor trollkodok és 100%. Megint máskor meg kérdezek valamit és az is nulla. Vagy nem nulla, hanem 100. Vagy a kettő között...

Nem kell komolyan venni, teljesen azon múlik, hogy kik járnak pont arra és lusták-e nyomni valahova :)

2015. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

kár hogy a kérdésekeg nem lehet pontozni!!!!

Amúgy meg erre a pontozásra nem kell sokat adni,mert mefigyelésem alapján ezen az oldalon ha valaki nem azt a választ kapja a kérdésre,amit szeretne/elképzelt/látni akar stb,akkor rögtön le van pontozva!

Ezáltal arra sem kell adni,ki hány %-ban ad hasznos válaszokat!Én is megkaptam a múltkor(volt egy bizonyos autóval kapcsolatos kérdés,amilyet én 6 évig használtam)leírtam korrekten,erre jött valami majom,lepontozott meg még ki is oktatott,hogy az nem úgy van,mert ő egyszer látott olyat aki hallott olyanról......és látszik is hogy hülye vagyok hozzá mert csak 55% van a nevem mellett ....na most ehez nincs mit hozzáfűznöm!meg mondjuk fogok tudni aludni attól,hogy a válaszom valaki szerint 0%-ban hasznos......úgyhogy ha valakinek ez a fétise,vagy csak erre tud elcsöppenni,ezt is nyugodtan lepontozhatja.....egészségére

2015. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A pontozás nem azért érdekes, mert dicsőségtáblára akar kerülni az ember.

De egy nem csak unalmában kérdező valaki, egy olyan, aki tényleg tanácstalan, melyik válasznak higgyen? A helytálló, de lepontozottnak, vagy a hülyesége ellenére tetszetősnek? Ő nem tudja, melyik a helyes.

2015. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
9%

Miért b+, Budapest az nem Pest megye?

Ilyennek jogosítványt, uram atyám...

2015. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Először gondolkodni kéne, és utánanézni annak, amit nem tudunk pontosan, ti nem így gondoljátok.?

Ezt a sok sületlenséget, amit itt leírtatok...!

Egyik hülyébb, mint a másik, és meg akarja mutatni, hogy ő az okosabb...

A kérdés az volt, hogy a Pest megyei matrica Budapesten is jó-e. A válaszom erre, hogy igen.!

Budapest önálló közigazgatási egység. Nem Pest megye része. Ezért van a Budapest vége táblák után Pest megye tábla. De ettől függetlenül nincs olyan, hogy Budapesti matrica. A Pest megyei matrica Budapest területén is érvényes. Valamint matrica köteles úton a megyét elhagyva a szomszédos megye első lehajtójáig érvényes minden megyei matrica.

Olvasnivaló Magyarország közigazgatási felosztásáról:

[link]

2015. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19. A közigazgatási egységgel kapcsolatban:

Vatikán Állam nem része Olaszországnak. San Marino sem. De Budapest megyei jogú város része Pest megyének. Lényeges eltérés.

2015. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!