Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez így biztonságos autó...

Ez így biztonságos autó felbakolás lenne?

Figyelt kérdés

A kocsim alján szeretném az alvázvédő hibáit javítani. Innen vettem az ötletet, de én minden kerék alá csak 1 kereket tennék. Persze kézifék + 1 fokozat.

Így nem tud rámzúgni az autó igaz?

[link]


2015. márc. 16. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy életbiztosítás. Én még a karosszéria alá is tennék, az első "felbakolás" mögé. Oda ahol a csávó fekszik.
2015. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az 1-1 felnis az rendben van, vagy az se?
2015. márc. 16. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Azzal nincs, baj az elöl levő 2 felniről tud leugrani az autó.

Éppen azért tennék mögéjük, a karosszéria alá 3-3 kereket, hogyha esetleg leugrik akkor ne nyomjon agyon.

2015. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja hát ezt nézni is rossz, így semmiképpen nem akarom. Innen csak a példát vettem. Meg nekem elég akkora emelés, hogy mindegyik alá csak egy megy.
2015. márc. 16. 18:02
 5/7 Dörmögő ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz arccal megtartani kb 1.5 tonnát akkor hallgass az elő válaszadóra. A bakolást biztosítandó tegyél a kaszni alá valamit hogyha bármi gond van akkor arra essen a kocsi ne pedig rád.
2015. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:

Vékony küllős alufelni életét (meg persze a sajátodat alatta fekve) én nem kockáztatnám azzal, hogy egy kocsi (kerekenként kb. negyed) súlyát ráterhelem tengelyirányban.

Ha törnek a küllők, rádrogy az egész.

Lemez felniben jobban bíznék.

De még jobban, ha egy jó vastag, széles deszka is fel lenne fektetve a kerék és a fekvő felni közé, hogy a felületen eloszoljon a terhelés.

2015. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen acél felniben gondolkodtam én is. Alu nagyon luxus lenne ilyen célra. :)
2015. márc. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!