Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E46 benzin 325 mennyivel...

E46 benzin 325 mennyivel eszik többet mint a 320?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
5-el. :D
2015. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 literrel de ved szerintem meg a nagyobb motorost
2015. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-1,5 liter.
2015. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alig kezdődött el a nap 13 perccel, de már gyütt egy BMW kérdés, a mennyitfogyasztósabbik fajtából.


325i:

min:7,14 átlag:8,55 max:10,50


320Ilonka:

min:5,79 átlag:8,15 max:9,73


320Dezső

min:4,76 átlag:5,30 max:5,75

2015. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez gondolom akkor zavar, ha itt éled le az életedet észt osztva. Amit alá is támasztasz az elképesztően laza szlengeddel. Ilonkának és Dezsőnek hívni egy i és d végződésű rövidítést, te minden autós fórumok leghidegszívűbb fenegyereke lehetsz. Na szaladj néz meg egy rally vagy car crash compilationt youtubeon, aztán kommentelj valami szépet a totalcarra is. A Paul Walker emlékmenet még messze van.
2015. márc. 16. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:

A személyeskedés általában akkor jön, amikor elfogynak az érvek.

Csak naponta 3 vagy 4 alkalommal tudok felnézni tíz perc, negyed dórára, plusz ha jelez az email hogy válaszom jött.

Nem csak engem idegesítenek az olyan kérdések, amiben egy Audi, BMW, vagy Mercedes van és a fogyasztáson és a szervizköltségeken vannak kiakadva egy olyan autó esetén, ami kétszer annyiba kerül, mint más használt autók.

Hidegszívű vagyok, de nem vagyok nagy totalszar kommentelő, mert ott még hozzám képest is milliószor nagyobb mocskok szoktak kommentelni, de néha itt is. Majd ha én is olyan mocsok leszek, mint ők, hogy lebunkózzak csak azért, mert BMW-d van, vagy mert azt akarsz venni, akkor jogosan elmondhatsz mindenféle szemétnek. A youtube-os autós videókat szeretem és minden előítélet nélkül nézem őket. Ennyit rólam, ha már ennyire belefolytál a személyeskedésbe.

Neked meg semmi humorérzéked nincs, az biztos.

Olvashattad a pontos adatokat, de úgy látszik nehezedre esik megköszönni, hogy valaki helyetted megnézte az egyes típusok fogyasztását.

2015. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért írok fórumra, hogy olyanok véleményét lássam, akik napi szinten használják, nem a katalógus adatot mondják vissza.

Nem vagyok kiakadva a költségein, fenn tudnám tartani, csak attól függetlenül, hogy tetszik az autó, nem kell nekem minden áron, ezért lettem volna kíváncsi számokra, hogy tudjak mérlegelni.

2015. márc. 16. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Azok a fogyasztási adatok nem katalógusból vannak, hanem sok felhasználó átlagai, a spritmonitor.de oldalról.
2015. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!