Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire szabálytalan motorház...

Mennyire szabálytalan motorháztető nélkül közlekedni?

Figyelt kérdés
Ott kéne hagynom a géptetőt a fényezőnél, mert lassan száradó festékkel lenne fújva. Nagyon megerőszakolna érte a gestapo?
2015. márc. 11. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon. A forgalomban nem vehetsz resz hianyos karosszeriaval. Egy hulye eleg, hogy belenyuljon a motorterbe veletlenul, es letepje az ujjat az ekszij, aztan maris kesz a baj.
2015. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pár napot csak kibírsz autó nélkül
2015. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lassan száradó festék?!?!?!??az mi?!?!?!?
2015. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos Neolux :)
2015. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne közlekedj vele
2015. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem leintettek annó, közlekedésre alkalmatlannak találta a gépjárművemet, berendelt kpm-re, ahol rászoptam, mert lógott 1 lengőkar, a hátsó fék nem annyira fogott mint hivatalosan kellett volna, és egy perem rozsdafoltos volt.

Kész haszon volt verni magamat mert én vagyok Dominic Toretto a halálos iramból :D

Egy életre megtanultam.

2015. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazabol kibirnam autó nelkul, csak az a na, hogy a fenyezotol való hazajutasom a gazos. Mert 35 km-re lakunk egymástól. Azt mondta, h legalabb egy napot kell szaradnia, ugyhogy az se megy, h reggel hozom, este viszem...
2015. márc. 12. 05:11
 8/10 anonim ***** válasza:
mi anno szélvédő nélkül téptünk a kocsival :D Budapesten betörték a szélvédőt, nem volt mit tenni, kiszedtük, és anélkül indultunk haza. 4 hülye egy szélvédő nélküli autóban, egyinkőnk sem volt kopasz, még csak rövid hajunk sem volt. Ketten, akik elől ültünk úgy néztünk ki mint 2 sörényes oroszlán, a menetszél szépen körbe igazította a hajat a fejen 290 km után autópályán. A két másik srác akik hátul ültek nekik jobb volt a haj mert nem kaptak annyi szelet. Megáltunk 1-2 helyen, volt is csodálkozás hogy miféle frizkónk van, napszemüveg és sörény, tiszta Boney M feeling volt csak nekünk nem gömb haj hanem mint egy napraforgó buga :D Szerencsére nem volt rendőr, így ne tudjuk hogy kaptunk e volna érte büntetést, de haza kellet menni valahogy.
2015. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

repedt szélvédővel rendelik befelé kpm vizsgára és forgalmit el is veszik. Szerinted szélvédő nélkül? :D :D :D

Megmondod annyira tiszta hogy nemlátszik :D :DDD

2015. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem volt rendőr, így haza mentünk vele, azóta meg nem volt szélvédő törésem. Egyik ismerősöm pár éve lefóliázta a szélvédőt, azóta karcolás sincs rajta.
2015. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!