Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F nem indul. Mi...

Opel Astra F nem indul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tegnap csereltem az olajtekno tomiteset mert eszrevettem hogy nyomja az olajat korbe. Mikor kesz lettem, beinditottam, pocc roff ment is szepen ahogy kell.

Aztan ma reggel kimentem, inditottam volna, de nem porgeti az onindito, de nem roffen.

Astra F 1992, 8szelepes, C14NZ motorkod.

Otletek?



2015. márc. 9. 11:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy pontositsak, porgeti az onindito, de nem indul be, miutan elolvastam kicsit ketertelmuen irtam xd
2015. márc. 9. 11:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pörgeti az önindító akkor én dugulásra tippelek, de lehet hogy a gyertyákkal van a gond, meg kéne nézni van-e szikra vagy valami. Az önindítónak nem szabad hogy baja legyen ha szépen forgatja úgy mint eddig. De én azért ránéznék újra a tömítésekre mert lehet hogy ott van valami gubanc lehet hogy valamiét nem kap üzemanyagot a gép.
2015. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nincki ***** válasza:
Nekem akkor csinálta ezt, mikor elkoszolódtak a gyujtáselosztó fedélben az érintkezők. Egy kis csiszolópapír és már mentem is vele úgy gyújtáselosztóért és rotorért, 5 ezerből megvolt minden :P
2015. márc. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom ilyet hallotatok-e mar:)

Kihuztam a lambdaszonda csatijat es beindult, igaz pofogott meg budos volt, egyszer leis fulladt, de ment. Aztan leallitottam visszadugtam a szondat es megint nem ment. Megint kihuztam es ment, megtisztitottam a csatit, azota megy szondaval is, nem akarom elkiabalni de szerintem problema megoldva, mondjuk azert felve vagok neki annak az 500km-es utnak vele, jelenleg ausztriaba vagyok autostul:D

2015. márc. 10. 06:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!