Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 motorom 4 sebességb...

Voltemor kérdése:

Simson S51 motorom 4 sebességbe nem bír meni le fulad?

Figyelt kérdés

Hello

annyi problémám lene hogy mikor megyek a simoval 3 sebességbe csutka gázzal olyan mintha csak fél gázzal menne de ha fel rakom 4 sebességbe akor el kezd fulladozni és nem bír meni.

Karbi ki van tisztítva üzem anyag szint jó motor fel van újítva új gyűrű dugó csapszeg és tűgörgő váltó csapágyak is újak mert legutob emiatt csinálta ugyan ez csak akor már 2 sebességbe nem bírt meni.

ara gyanakodok hogy télen nem inditotam be olyan sűrűn csak 1 szer lehetséges hogy leragadt a gyűrű.

Télen úgy raktam le hogy faszául működőt.



#Simson #S51 #lefulas #Nem bir meni #4 sebeség
2015. márc. 7. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Divat lett direkt szarul felrakni a kérdést? Vagy tényleg ennyire buták vagytok, hogy nem tudtok egy értelmes kérdést feltenni, anélkül hogy teli lenne helyesírási hibákkal? Miért kell nekünk minden kérdést kibogarászni, hogy mit is akartok? Szégyen!
2015. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éljen a magyar nyelvtan !!!
2015. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyujtás tirisztor baszakszik nekem is volt vegyél rá egy alaplapot!
2015. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!