Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort válasszam?

Melyik motort válasszam?

Figyelt kérdés

2 típus között vacillálok.

NSR250 vagy CBR400

Mit gondoltok?

Jelenleg egy NSR125-öst hajtok, nagyon szeretem ezt a motort, és nagyon megszerettem a 2T-t.

Ugy hallottam hogy 2üteműt nehezebb is vezetni, szóval jobban meg lehetne tanulni motorotni egy NSR250-en mint egy CBR400-ason.

Igaz, hogy a hangja nem olyan jó, de ha tudja az ember h ahhoz a hanghoz milyen erő társul egész másképp gondol a hangra.

Továbbá az nsr250 egy nagyon ritka motor, Mo-n még egyet se láttam élőben.

Ti mit gondoltok, mi nyújt többet motorozás terén?

Melyik megy jobban szerintetek, és melyiket választanátok a helyemben.

Köszönöm a válaszokat :D :)



2015. márc. 7. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

"Továbbá az nsr250 egy nagyon ritka motor, Mo-n még egyet se láttam élőben."


Akkor eldőlt, a CBR-t vegyed.


Egyébként miért akarnál _nehezebben_ vezethető motort venni?

2015. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem nehezen vehető annyira, láttam neten egy két eladót, csak élőben nem láttam még, hogy pl megy az utcán.

Jó érzés ha nem mindenki olyan motorral szaladgál mint én.

2015. márc. 7. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:
bizonyos köbcentiig a kétütemű erősebb, viszont falja a benzint. Én jobban szeretem a 2T-t, a hangja is bejön, itthon tudom szervizelni (nem tákolni). Fiatalon 2T, idősebb korban 4T, de ez csak az én felfogásom.
2015. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!